loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Zakład Badawczo-Rozwojowy AGRO zdecydował się na współpracę z InfoConsulting i wdrożenie systemu IFS. ZBR Agro zajmuje się przygotowywaniem innowacyjnych rozwiązań dla rolnictwa. Firma specjalizuje się w projektowaniu wozów asenizacyjnych, przygotowując indywidualne projekty pod potrzeby klientów. Współpraca z InfoConsulting wiąże się z poszukiwaniem przez firmę kompleksowego systemu zarządzania optymalizującego, w szczególności obszar produkcyjny.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Wspólnie z ekspertami InfoConsulting wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które usprawnią procesy w najważniejszych obszarach firmy. Strategiczny dla ZBR Agro projekt, który ma na celu wprowadzenie innowacji technologicznych, produktowych oraz organizacyjnych w naszej firmie, realizowany jest w ramach pozyskanych w 2018 roku funduszy unijnych w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Inwestycja współrealizowana z InfoConsulting z pewnością wesprze innowacje związane z produkcją skonstruowanych w ZBR AGRO wozów asenizacyjnych oraz aplikatorów dla rolnictwa precyzyjnego REXAGER – powiedziała Agnieszka Miszkiewicz Prezes Zarządu ZBR Agro.


Oprócz obszaru produkcji wdrożenie systemu IFS prowadzone przez InfoConsulting obejmuje takie obszary jak finanse, łańcuch dostaw, oraz kadry i płace.

Źródło: InfoConsulting

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top