loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Kompleksowe rozwiązanie ERP firmy IFS zostanie wdrożone we współpracy z Tech Mahindra i udostępnione 9500 użytkownikom pracujących w różnych oddziałach w Indiach.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, podpisał umowę z Tech Mahindra, czołowym dostawcą usług i rozwiązań w zakresie transformacji cyfrowej, doradztwa i restrukturyzacji działalności biznesowej oraz głównym wykonawcą przedsiębiorstwa Hindustan Aeronautics Limited (HAL), aby umożliwić HAL realizację wartego 54 mln USD programu transformacji biznesowej pod nazwą Project Parivartan.

To kompleksowe przedsięwzięcie obejmuje wdrożenie na szeroką skalę rozwiązań technicznych, które pozwolą wprowadzić nowe procesy pracy w oparciu o najlepsze praktyki branżowe.

Rozwiązanie IFS zastąpi wiele niejednorodnych systemów używanych przez HAL centralną, skonsolidowaną platformą, która zapewni pracownikom łatwy dostęp do dokładnych danych. Ponadto realizacja projektu zwiększy widoczność zapasów, siłę nabywczą i możliwości finansowe oraz konsolidację na poziomie całej grupy.

Aby sprostać wyzwaniom biznesowym, utrzymać konkurencyjność i skupić się na klientach, HAL uruchomił projekt pod nazwą Project Parivartan” — powiedział R Madhavan, prezes i dyrektor zarządzający Hindustan Aeronautics Limited. „Tech Mahindra to czołowe przedsiębiorstwo realizujące projekty cyfrowej transformacji. Wdroży ono nową platformę IFS w firmie HAL i pomoże jej zaspokoić potrzeby klientów za pomocą systemu ERP w coraz bardziej cyfrowym świecie. Pozwoli to usprawnić newralgiczne procesy obsługi technicznej, napraw i remontów oraz umożliwi HAL wejście w nową erę scentralizowanej działalności w oparciu o najlepsze praktyki branżowe.


Sujit Baksi, prezes ds. korporacyjnych oraz dyrektor ds. rynków wschodzących w firmie Tech Mahindra, powiedział:

Wybór Tech Mahindra przez HAL wpisuje się w naszą strategię wspierania rządowej inicjatywy Atmanirbhar (samowystarczalność), dotyczącej zwiększenia wewnętrznych możliwości Indii. W ramach projektu system ERP firmy HAL zostanie zmodernizowany przez wdrożenie nowej platformy IFS, co pozwoli nam obsługiwać Siły Zbrojne w efektywny sposób. Jest to element naszej strategii TechMNxt, która zakłada wykorzystywanie nowej generacji technologii OEM do zwiększania jakości obsługi klientów.


Michael Ouissi, dyrektor ds. relacji z klientami w IFS, dodaje:

HAL chciał uzyskać możliwość zarządzania wieloma złożonymi aspektami swojej działalności oraz ich koordynowania, co było niezmiernie istotne z punktu widzenia usług, finansów i efektywności przedsiębiorstwa. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy kontynuować współpracę z firmą HAL za pośrednictwem Tech Mahindra, naszego zaufanego partnera, który wdroży najnowsze rozwiązanie IFS w ramach projektu Project Parivartan. Nasza platforma została zaprojektowana z myślą o globalnych przedsiębiorstwach mających oddziały na całym świecie i działających w ściśle regulowanych sektorach, takich jak lotnictwo i obrona, aby umożliwić im przeprowadzenie cyfrowej transformacji ich łańcuchów wartości.


Rozwiązanie ERP firmy IFS będzie wspierać newralgiczne procesy, takie jak obsługa techniczna, naprawy i remonty (MRO), produkcja, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie kapitałem ludzkim oraz finanse.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top