loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że TLT-Turbo GmbH, jeden z czołowych producentów zaawansowanych technicznie wentylatorów przemysłowych i systemów wentylacji na świecie, zdecydował się na wdrożenie systemu ERP IFS Applications™ w swoich placówkach w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Indiach i RPA.


 REKLAMA 
 RAPORT ERP 2021 - KLIKNIJ POBIERZ PORÓWNAJ 


Najnowsze rozwiązania wentylacyjne firmy TLT-Turbo można spotkać w londyńskim metrze, w tunelu aerodynamicznym zespołu F1 Ferrari w Maranello i w największej w Europie kopalni miedzi Polkowice-Sieroszowice.

Dotychczasowe oprogramowanie SAP nie pasowało do modelu biznesowego zakładającego globalną produkcję opartą na projektach. Dlatego przedsiębiorstwo rozpoczęło kompleksową analizę, aby znaleźć rozwiązanie ERP, które zapewniłoby mu efektywność realizacji projektów, kontrolę i przejrzystość. Wybór padł na system IFS Applications, który jako jedyny udostępniał wszechstronne i elastyczne funkcje do zarządzania projektem dla całego globalnego przedsiębiorstwa. Stworzenie jednego źródła informacji dostępnego we wszystkich zakładach i krajach pozwoli firmie TLT-Turbo analizować wydajność w czasie rzeczywistym i na tej podstawie podejmować lepsze decyzje.

Jedną z kwestii, na której zależało nam najbardziej, była pełna przejrzystość projektów i procesów w całym łańcuchu wartości, zapewniająca nam pełną kontrolę nad rentownością, jakością i ryzykiem” — powiedział Christian Horst, globalny dyrektor ds. cyfryzacji i projektowania w firmie TLT-Turbo. „Udało nam się zbudować partnerską relację biznesową z firmą IFS i wykorzystać jej wieloletnie doświadczenie w branżach ukierunkowanych na projekty. Oprócz niezawodnych funkcji systemu IFS Applications przekonały nas również elastyczna architektura platformy i jej otwarte interfejsy API, które pozwalają nam bez trudu integrować oprogramowanie innych firm i rozszerzać nasze możliwości za pomocą technologii nowej generacji, takich jak internet rzeczy.


Bardzo cieszymy się, że możemy powitać firmę TLT-Turbo w gronie klientów IFS, do którego należą najsłynniejsze marki na świecie” — dodał Marcus Pannier, dyrektor zarządzający IFS na region Niemiec, Austrii i Szwajcarii. „Słuchamy naszych klientów i staramy się dobrze zrozumieć stojące przed nimi wyzwania. Dzięki temu udało nam się zaprojektować rozwiązanie, które może obsługiwać złożone projekty realizowane z udziałem wielu placówek z różnych krajów przy zachowaniu pełnej przejrzystości i kontroli. Mamy nadzieję, że nasza relacja z firmą TLT-Turbo będzie długa i owocna dla obu stron.Wdrożeniem rozwiązania IFS zajmie się firma Eqeep, IFS Certified Platinum Services Partner Eqeep. System będzie obsługiwać wszystkie procesy biznesowe o znaczeniu krytycznym, w tym produkcję, zarządzanie projektem, obsługę techniczną, łańcuch dostaw w obszarze sprzedaży i usług, zarządzanie magazynem, zarządzanie mobilnymi zleceniami roboczymi, zarządzanie dokumentacją i finanse.

Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top