loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ifsIFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Oxford Immunotec – globalna, dynamicznie rozwijająca się firma diagnostyczna, która opracowuje i wprowadza na rynek testy dotyczące chorób układu odpornościowego i chorób zakaźnych – zdecydowała się na wdrożenie IFS Applications™ jako swojego głównego systemu ERP we wszystkich swoich strukturach globalnych.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


 
Aby móc dalej się rozwijać, Oxford Immunotec szukał w pełni zintegrowanego rozwiązania ERP, które będzie w stanie całkowicie zastąpić i ujednolicić rozproszone systemy biznesowe firmy, a jednocześnie pomoże kontrolować jakość oraz zachować zgodność z przepisami i identyfikowalność zgodnie ze standardami branżowymi.

W wyniku przetargu IFS okazał się dostawcą najlepiej przygotowanym do tego, aby dostarczyć kompleksowe rozwiązanie branżowe.

IFS zaprezentował bardzo przekonującą ofertę, potwierdzoną solidnymi referencjami klientów z branży diagnostycznej — powiedział Bernie Kalmbach, wiceprezes ds. informatycznych w Oxford Immunotec.„Bardzo cieszymy się, że udało nam się znaleźć partnera technologicznego, który jest zainteresowany budowaniem wartości biznesowej w długim okresie.


Jesteśmy niezwykle dumni z nawiązania współpracy z firmą Oxford Immunotec, której pracownicy działają w tak kluczowej branży jak diagnostyka” — dodał Alan Laing, dyrektor zarządzający IFS w Wielkiej Brytanii i Irlandii. „Nasze rozwiązania dla sektora biotechnologicznego, w którym najwyższa jakość i ścisłe przestrzeganie przepisów są niezbędne, zostały zaprojektowane z myślą o wspieraniu wszystkich obszarów przedsiębiorstwa. Będziemy współpracować z firmą Oxford Immunotec, aby zapewnić jej wydajność i zgodność z przepisami przez wiele tygodni, miesięcy i lat.

Źródło:  IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top