loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

abas logo erp 2021abas Business Solutions Poland, spółka należąca do globalnej Grupy abas, jednego z czołowych światowych dostawców systemów klasy ERP, nawiązuje współpracę z Tekra sp. z o.o. - producentem wysięgników i komponentów do dźwigów samojezdnych, gąsienicowych, do podestów ruchomych i konstrukcji stalowych z wysokowytrzymałych stali drobnoziarnistych.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
abas ERP usprawnia procesy zarządzania kluczowymi obszarami firmy

Wdrożenie nowoczesnego systemu abas ERP w spółce Tekra ma zautomatyzować pracę na poszczególnych działach produkcyjnych. Ma ponadto wprowadzić cyfryzację obiegu dokumentów, usprawnić funkcjonowanie, poprawiając ogólną wydajność pracy zakładu Tekra, a przy tym redukując źródła powstawania kosztów, typowych w tradycyjnym stylu planowania zasobów przedsiębiorstwa.

Wymagająca branża. Solidne rozwiązania

Tekra słynie z wytwarzania produktów najbardziej wymagających pod względem jakości i uwarunkowań technicznych. Przykładowo, produkuje takie, dla których maksymalny udźwig wynosi 400t – co można porównać do wagi 133 afrykańskich słoni, lub o długość wysięgnika teleskopowego liczącego 70 m – to jak długość szyi 28 żyraf.

W procesie produkcji stosujemy najnowocześniejsze urządzenia techniczne i przyrządy, przez co na niezmiennie wysokim poziomie pozostaje jakość i efektywność świadczonej pracy. Tą samą zasadą kierowaliśmy się przy wyborze systemu ERP. Zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z abas Business Solutions Poland, bo wierzymy, że tylko konsekwentne stawianie na jakość i współpracę z solidnymi i niezawodnymi partnerami biznesowymi zapewni budowanie silnej marki Tekra - powiedział Harald Wiedei, Prezes Zarządu Tekra Sp. z o.o.


Doświadczenie, zrozumienie i innowacyjność - rozwiązania na miarę Przemysłu 4.0

Czwarta rewolucja przemysłowa stanowi ogromne wyzwanie dla producentów, a jednocześnie oferuje nowe możliwości rozwoju i postępu. Dynamika rozwoju sprawia, że cyfrowa transformacja stała się istotnym zagadnieniem w agendzie przedsiębiorstw chcących zdobyć lub utrzymać przewagę konkurencyjną. Stąd firmy szukają rozwiązań, zapewniających dużą elastyczność. Wśród nich są systemy klasy ERP, integrujące wszystkie procesy zachodzące w organizacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z firmami funkcjonującymi w różnych gałęziach przemysłu, znamy oczekiwania i potrzeby rynku. Znamy wyjątkowe wymagania różnych branż i doskonale rozumiemy wyzwania przed jakimi stoją przedsiębiorstwa w erze Przemysłu 4.0. Cieszymy się, że renomowana marka jaką jest Tekra, dołącza do grona partnerów biznesowych abas Polska - mówi Paweł Kużdowicz, Członek Zarządu abas Business Solutions Poland.


Globalna Grupa abas jest jednym z czołowych dostawców oprogramowania klasy ERP. Od 40 lat dostarcza elastyczne rozwiązania klasy ERP dla przedsiębiorstw średniej wielkości, które często są liderami w swoich branżach.

Źródło: www.abas-poland.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top