loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

ifsIFS dostarczy kompleksowy system ERP działający w środowisku chmurowym, który pozwoli zwiększyć efektywność przedsiębiorstwa i zapewnić zgodność z rygorystycznymi wymaganiami agencji federalnych.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że firma EaglePicher Technologies, czołowy dostawca akumulatorów i urządzeń energetycznych stosowanych w sektorze lotnictwa i obrony oraz w branży medycznej, zadecydował o wdrożeniu systemu IFS Applications™ jako centralnego systemu ERP przeznaczonego do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa.

Akumulatory wyprodukowane przez firmę EaglePicher zasilały i zasilają urządzenia w przestrzeni kosmicznej przez łącznie ponad 2,7 miliarda godzin bez żadnej awarii. Jej technologie są stosowane w amerykańskich pociskach rakietowych i systemach uzbrojenia, a także w innych systemach o znaczeniu krytycznym. Można je znaleźć w lądownikach marsjańskich, samolotach wojskowych, pojazdach podwodnych, a także implantach medycznych ratujących życie pacjentów.

Firma EaglePicher była zmuszona zastąpić dotychczasowy system do obsługi przedsiębiorstwa nowoczesną platformą zapewniającą efektywną pracę użytkowników w ramach wszystkich krytycznych procesów biznesowych. Jednocześnie musiała zadbać o spełnienie wszystkich rygorystycznych wymagań związanych z bezpieczeństwem i zgodnością z przepisami, stawianych dostawcom Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych. Obejmuje to w szczególności regulacje ITAR (International Traffic in Arms Regulations), DFARS (Defense Federal Acquisition Regulation Supplement) oraz standard NIST SP 800–171.

W procesie szczegółowej oceny przeanalizowano rozwiązania kilku globalnych dostawców systemów ERP. Firma EaglePicher zdecydowała się na system IFS Applications 10, który zostanie wdrożony na platformie IFS Managed Cloud udostępnianej w środowisku Microsoft Azure Government Cloud. W ramach weryfikacji przeprowadzonej przez niezależny ośrodek stwierdzono, że platforma spełnia wszystkie wymogi federalnych przepisów eksportowych oraz standardu NIST w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Rozwiązanie IFS będzie obsługiwać szeroki zakres funkcji związanych z produkcją, gospodarką magazynową, dystrybucją, księgowością i finansami, zarządzaniem łańcuchem dostaw, zarządzaniem danymi i cyklem życia produktów, zarządzaniem jakością, zarządzaniem relacjami z klientami (CRM) i zarządzaniem kapitałem ludzkim (HCM). EaglePicher zastosuje system IFS Applications także w ściśle kontrolowanym środowisku produkcji procesowej. Klienci z sektora lotnictwa i obrony oraz odbiorcy urządzeń medycznych będą mieć do dyspozycji opcje identyfikowalności produktów.

Funkcjonujemy w branży objętej wieloma regulacjami prawnymi. Kwestie bezpieczeństwa i zgodności z przepisami są dla nas równie istotne, jak uzyskanie odpowiedniego poziomu wydajności pracy użytkowników i działania procesów” — powiedział Kurt Bruenning, prezes i dyrektor ds. finansowych firmy EaglePicher. „Oznacza to, że każdy wybrany przez nas dostawca rozwiązań technologicznych musi zrealizować cały szereg rygorystycznych wymagań, a zarazem udostępnić zaawansowane funkcje za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu użytkownika. Rozwiązanie IFS spełnia te kryteria.


Jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy z firmą EaglePicher, która odegrała kluczową rolę w wielu spośród najważniejszych programów realizowanych w sektorze lotnictwa i obrony w ciągu ostatnich 75 lat. Od dawna koncentrujemy się na potrzebach klientów z tej branży, dlatego mamy wyjątkowe możliwości dostarczania rozwiązań technologicznych sprawdzających się w warunkach, w jakich działają poszczególne przedsiębiorstwa. Z dumą mogę stwierdzić, że nasze rozwiązania pozwalają uzyskać prawdziwe korzyści biznesowe w każdym obszarze, zarówno jeśli chodzi o zgodność z regulacjami ITAR, standardami ISO i przepisami dotyczącymi kontroli eksportu, jak i zarządzanie procesami produkcyjnymi i obsługę posprzedażną - dodał Scott Helmer, prezes pionu IFS Aerospace & Defense.


Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top