loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Nawet 20% rabatu na licencje Sage Symfonia

Sage Symfonia - wiodący producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie oraz usług informatycznych dla sektora MSP kontynuuje atrakcyjną zimową promocję systemów SYMFONIA(r) Forte i Premium: do 20% rabatu na licencje, wybrane programy za 1 zł, zaś co dwa tygodnie nowe, ciekawe oferty. Dzięki licznym propozycjom każda firma może znaleźć przydatne dla niej rozwiązanie. Promocja potrwa do 28 lutego br.

Wyjątkowe rabaty na wszystkie programy Systemu SYMFONIA(r) Premium do 27 stycznia 2006 r, obejmują aż 20% zniżki, niezależnie od liczby zakupionych programów! Także  do 27 stycznia br., nabywca dowolnego modułu Premium może zakupić program Środki Trwałe Premium za jedyne 100 złotych netto.  "Dla tych klientów, którzy nie zdążą z zakupem do 27 stycznia, jeszcze przez 10 dni, od 30 stycznia do 10 lutego br. dostępne będą rabaty malejące codziennie o 2 punkty procentowe, aż do zrównania z podstawowym poziomem cen. Warto więc pospieszyć się, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty." - powiedziała Izabela Roszkowska, PR Manager z Sage Symfonia.

Za 2 tygodnie, 30 stycznia 2006 pojawi się kolejna atrakcyjna oferta zakupu wybranych programów z rodziny systemów SYMFONIA(r) Premium.Podobne, korzystne promocje dotyczą Systemów SYMFONIA(r) Forte. Nabywcy licencji tych aplikacji do końca lutego br. mogą liczyć na rabaty sięgające nawet do 20%, a do każdego zakupionego programu SYMFONIA(r) Finanse i Księgowość Forte, można otrzymać aplikacje Planowanie Płynności Finansowej Forte lub Rozliczenia Międzyokresowe Kosztów Forte, jedynie za symboliczną złotówkę.

Do końca stycznia br. do licencji SYMFONII(r)  Forte oferowany jest w jej cenie pakiet MS SQL Server, w wersji do wykorzystania z aplikacjami Forte.    

Szczegóły zimowej promocji oraz jej regulaminy dostępne są w Internecie, na stronie http://www.symfonia.pl oraz w sieci sprzedaży na terenie całego kraju.

Źródło: www.symfonia.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top