loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Francuzi postawili na specjalistów z CIG

Creative Innovation Group, polska firma wdrażająca oprogramowania ERP (Axapta, iScala) zakończyła właśnie swój kolejny zagraniczny projekt. CIG wsparł PPG Industries, światowego producenta m.in. w branży chemicznej i motoryzacyjnej w rozbudowie centralnej serwerowni pod Paryżem.

- Naszym zadaniem było  przeniesienie całej instalacji systemu iScala 2.2, na którym pracuje polski oddział PPG na serwer  we Francji – mówi Artur Stypiński, project manager Creative Innovation Group. Projekt objął też autorski interfejs bankowy Scabank, łączący system Scala z oprogramowaniem homebankingowym banku PPG Industries. Interfejs umożliwi m.in. automatyczne grupowanie wszystkich faktur dla tego samego odbiorcy w jedną paczkę, dzięki czemu firma będzie płacić za mniejszą ilość przelewów. – Dla PPG Industries, który ma kontrahentów w całej Europie, to nie tylko spore udogodnienie w pracy, ale też sposób na ograniczenie kosztów. Przekonał się o tym polski oddział koncernu, gdzie nasz interfejs działa od kilku lat – dodaje Artur Stypiński.

- Długoletnia współpraca, wysokie kompetencje naszych konsultantów oraz dostarczanie PPG optymalnych rozwiązań, po raz kolejny zaowocowało zaproszeniem do zagranicznego projektu i otworzyło nam furtkę na międzynarodowe rynki – dodaje dr Tomasz Gawron, wiceprezes Creative Innovation Group.

Firma CIG  zakończyła właśnie wdrożenie rozwiązania do systemu iScala 2.2 w oddziale niemieckiego koncernu Rittal, producenta m.in. systemów interaktywnych terminali i rozwiązań IT w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA). Projekt objął planowanie, śledzenie kontenerów i zarządzanie długimi cyklami dostaw na całym Środkowym Wschodzie. W styczniu zaś, także dla Rittal, firma CIG zakończyła w oddziale w Szanghaju budowę interfejsu, który zintegrował iScalę z systemem do obsługi magazynu wysokiego składowania.

Dlaczego Niemcy nam zaufali?Wysoko ocenili nasze kompetencje, wiedzę biznesową i znajomość różnych technologii IT. – zdradza Artur Stypiński, project manager odpowiedzialny w CIG za projekty w Chinach i ZEA. – Pierwsze zlecenia otrzymalismy w Polsce i nie były skomplikowane. Przenosiliśmy m. in. systemy do nowszych wersji, szkoliliśmy użytkowników i na bieżąco ich wspieraliśmy. Zdobywaliśmy zaufanie i dobre oceny i dziś to procentuje udziałem w znacznie bardziej skomplikowanych projektach międzynarodowych – dodaje Artur Stypiński.

Wartość rynku ERP na Środkowym Wschodzie szacowana jest na ponad 450 milionów zł (europejski rynek warty jest 570-766 milionów zł). – Chcemy uszczknąć kawałek tego tortu. Niebawem będziemy mieli ku temu kolejną okazję. W marcu rozpoczynamy wdrożenie dla Rittal w Indiach – mówi Tomasz Gawron.

Creative Inovation Group z powodzeniem zakończył wdrożenia m.in. w szwajcarskim oddziale Du Pont, w TetraPak w Belgradzie i dla Osram, jednego z największych producentów oświetlenia z Monachium.


Źródło: www.cig.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top