loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Francuzi postawili na specjalistów z CIG

Creative Innovation Group, polska firma wdrażająca oprogramowania ERP (Axapta, iScala) zakończyła właśnie swój kolejny zagraniczny projekt. CIG wsparł PPG Industries, światowego producenta m.in. w branży chemicznej i motoryzacyjnej w rozbudowie centralnej serwerowni pod Paryżem.

- Naszym zadaniem było  przeniesienie całej instalacji systemu iScala 2.2, na którym pracuje polski oddział PPG na serwer  we Francji – mówi Artur Stypiński, project manager Creative Innovation Group. Projekt objął też autorski interfejs bankowy Scabank, łączący system Scala z oprogramowaniem homebankingowym banku PPG Industries. Interfejs umożliwi m.in. automatyczne grupowanie wszystkich faktur dla tego samego odbiorcy w jedną paczkę, dzięki czemu firma będzie płacić za mniejszą ilość przelewów. – Dla PPG Industries, który ma kontrahentów w całej Europie, to nie tylko spore udogodnienie w pracy, ale też sposób na ograniczenie kosztów. Przekonał się o tym polski oddział koncernu, gdzie nasz interfejs działa od kilku lat – dodaje Artur Stypiński.

- Długoletnia współpraca, wysokie kompetencje naszych konsultantów oraz dostarczanie PPG optymalnych rozwiązań, po raz kolejny zaowocowało zaproszeniem do zagranicznego projektu i otworzyło nam furtkę na międzynarodowe rynki – dodaje dr Tomasz Gawron, wiceprezes Creative Innovation Group.

Firma CIG  zakończyła właśnie wdrożenie rozwiązania do systemu iScala 2.2 w oddziale niemieckiego koncernu Rittal, producenta m.in. systemów interaktywnych terminali i rozwiązań IT w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA). Projekt objął planowanie, śledzenie kontenerów i zarządzanie długimi cyklami dostaw na całym Środkowym Wschodzie. W styczniu zaś, także dla Rittal, firma CIG zakończyła w oddziale w Szanghaju budowę interfejsu, który zintegrował iScalę z systemem do obsługi magazynu wysokiego składowania.

Dlaczego Niemcy nam zaufali?Wysoko ocenili nasze kompetencje, wiedzę biznesową i znajomość różnych technologii IT. – zdradza Artur Stypiński, project manager odpowiedzialny w CIG za projekty w Chinach i ZEA. – Pierwsze zlecenia otrzymalismy w Polsce i nie były skomplikowane. Przenosiliśmy m. in. systemy do nowszych wersji, szkoliliśmy użytkowników i na bieżąco ich wspieraliśmy. Zdobywaliśmy zaufanie i dobre oceny i dziś to procentuje udziałem w znacznie bardziej skomplikowanych projektach międzynarodowych – dodaje Artur Stypiński.

Wartość rynku ERP na Środkowym Wschodzie szacowana jest na ponad 450 milionów zł (europejski rynek warty jest 570-766 milionów zł). – Chcemy uszczknąć kawałek tego tortu. Niebawem będziemy mieli ku temu kolejną okazję. W marcu rozpoczynamy wdrożenie dla Rittal w Indiach – mówi Tomasz Gawron.

Creative Inovation Group z powodzeniem zakończył wdrożenia m.in. w szwajcarskim oddziale Du Pont, w TetraPak w Belgradzie i dla Osram, jednego z największych producentów oświetlenia z Monachium.


Źródło: www.cig.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top