loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy unowocześnią zarządzanie produkcją dzięki SAP Business One

SAP ERPFirmy SAP Polska i Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy z Poznania poinformowały, że UNIA wybrała system SAP Business One do zintegrowanego zarządzania firmą. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i sprzedaży artykułów chemii gospodarczej i posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodny z normami ISO 9001:2001 i 14001-1998. Rozwiązanie SAP Business One w najnowszej wersji 2004C pozwoli zwiększyć wydajność wszystkich podstawowych procesów biznesowych w obszarach zaopatrzenia, sprzedaży (z adaptacją istniejącego w Z. Ch. UNIA kanału elektronicznej wymiany danych EDI) oraz planowania i zarządzania produkcją. Projekt realizowany jest przez firmę DELMAT Sp. z o.o. wspólnie z Centrum Serwisowym SAP Business One prowadzonym przez firmę Altab Sp. z o.o.


„Ze względu na profil działalności naszej firmy, która jest zakładem produkcyjnym, potrzebowaliśmy zintegrowanego rozwiązania, które będąc łatwe w obsłudze, jednocześnie pozwoli na dostęp do strategicznych informacji w każdym momencie i z dowolnego miejsca. Decyzja o zakupie zintegrowanego rozwiązania SAP Business One, była konieczna ze względu na wyczerpane możliwości modernizacji dotychczasowego systemu, który z uwagi na rozproszoną funkcjonalność izolował istotne informacje w wielu lokalizacjach. Dzięki SAP Business One uzyskamy więc wgląd do najbardziej aktualnych danych, usprawnimy obieg informacji wewnątrz przedsiębiorstwa oraz poprawimy zarządzanie produkcją. Uzyskamy też wsparcie dla wprowadzania procedur budżetowania i controllingu w firmie”, powiedziała Beata Marciniak-Kędziora, Technik Planowania i Organizacji Produkcji w Zakładach Chemicznych UNIA.


W oparciu o rozwiązanie SAP Business One UNIA usprawni przepływ informacji pomiędzy działem logistyki, a laboratorium kontroli jakości i produkcji. W module MRP SAP Business One będzie generował prognozy produkcji, które stanowić będą podstawę do uruchomienia zleceń produkcyjnych oraz ustalania optymalnych stanów magazynowych.
 

Obecnie projekt znajduje się w fazie pomyślnie ukończonej analizy przedwdrożeniowej. Planowany czas zakończenia wdrożenia SAP Business One w Zakładach Chemicznych UNIA Spółdzielnia Pracy to połowa bieżącego roku.


„SAP Business One jest to rozwiązanie wspomagające wszystkie procesy niezbędne do zapewnienia pomyślnego funkcjonowania firmy na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Jako partner SAP, dostarczamy przedsiębiorcom, oprócz technologii, wiedzę konsultingową popartą wieloletnim doświadczeniem w celu stworzenia efektywnej strategii informatycznej.” powiedział Marek Pajor, Prezes Zarządu w firmie DELMAT.

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top