loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

QAD w magazynie Sanfarm

Zakład farmaceutyczny Sanfarm wdrożył system zarządzania magazynem oparty na rozwiązaniu Advanced Inventory Management dostarczonym przez QAD. System pozwoli zastąpić papierową ewidencję towarów system elektronicznym z kodami kreskowymi.

Celem projektu było stworzenie systemu, który pozwalałby znakować towary składowane w magazynie oraz w każdej chwili określać ich lokalizacje.

- System uwzględnia szczególne wymagania, jakie stoją przed gospodarką magazynową w wytwórni farmaceutycznej. Umożliwia zarządzanie procesem technologicznym magazynowania z uwzględnieniem norm dobrej praktyki wytwarzania środka farmaceutycznego GMP (Good Manufacturing Practice) – mówi Jerzy Bujak, kierownik zespołu magazynów w Sanfarmie

Dotychczasowe rozwiązanie organizacyjne bazowało na ręcznych kartotekach magazynowych, gdzie magazynier ewidencjonował rozlokowanie materiału z dokładnością do sztuki na palecie. Przy wzroście wolumenu produkcji sprawna realizacja procesu była niemożliwa. Znakowanie, identyfikacja towaru i jego lokacja zajmowała dotychczas średnio około 3 godzin. Aktualnie zadania te są realizowane automatycznie.

Sanfram został utworzony przez Polfę Warszawa w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Euro-Park Wisłosan. Zajmuje się wytwarzaniem i pakowaniem form stałych leków. Spółka jest na etapie przejmowania technologii wytwarzania każdego produktu znajdującego się w portfolio Polfy Warszawa. W spółce pracuje ponad 160 osób. Docelowo ma ona zatrudniać około 250 pracowników.

Źródło: www.qad.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top