loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Medal Europejski dla SOFTBANK Serwis

SOFTBANK Serwis - spółka, która w styczniu połączyła się z Koma S.A. , została laureatem Medalu Europejskiego. Nagroda ta jest przyznawana przez Business Centre Club oraz Urząd Integracji Europejskiej. W XII edycji Konkursu nagrodzona została usługa monitoringu wizyjnego oferowana przez SOFTBANK Serwis.
{MosModule module=GreneReklama}
Medal Europejski
jest prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym dla firm, które oferują produkty bądź usługi, które spełniają kryteria innowacyjności oraz wysokiej jakości, zgodnej z normami europejskimi.

Monitoring wizyjny to innowacyjna usługa, pozwalająca na stały monitoring i zabezpieczenie imprez masowych odbywających się na stadionach, ale również w halach widowiskowych i innych miejscach. Monitorowanie imprez sportowych, koncertów i innych imprez zwiększa bezpieczeństwo widzów. Zainstalowane kamery z mikrofonami, które zarządzane są centralnie, obserwują zachowanie widzów, ale również potencjalnych zagrożeń takich jak na przykład pożary, mogąc zlokalizować miejsce powstania pożaru, co ułatwia jego opanowanie oraz ewentualną ewakuację. System umożliwia również identyfikację osób wchodzących i przebywających na monitorowanym obszarze. Dzięki spełnieniu założeń Ustawy o Prawie Budowlanym oraz rekomendacji Komendy Wojewódzkiej w Katowicach, system spełnia warunki potwierdzenia autentyczności nagrań i dopuszczania ich jako materiałów dowodowych.

SOFTBANK Serwis posiada (po fuzji ze spółka Koma) również inne Medale Europejskie, które przyznane zostały dla KOMA e-HR (system do wspomagania zarządzania kapitałem ludzkim), usługom serwisowym i outsourcingowi usług IT, a także dla projektowania i wdrażania systemów wysokiej dostępności.

Źródło: www.s2.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top