loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Nowa wersja JD Edwards EnterpriseOne

Oracle ERPOracle ogłosiła premierę nowej wersji pakietu JD Edwards EnterpriseOne, oznaczonej numerem 8.12. Wersja ta zawiera nowe moduły i rozbudowane funkcje zaspokajające potrzeby szerokiego kręgu użytkowników, a także funkcje opracowane specjalnie dla przedsiębiorstw z branży spożywczej.


Optymalizacja relacji z dostawcami, zapewniająca najlepszą jakość oraz najkorzystniejsze ceny produktów i usług, może pomóc przedsiębiorstwom w obniżeniu ich kosztów operacyjnych. Nowy moduł, JD Edwards EnterpriseOne Operational Sourcing, umożliwia automatyzację procesów zbierania i wyboru ofert otrzymanych po wysłaniu zapytania ofertowego lub rozpatrywania prośby o informację.

Dzięki pełnej integracji z JD Edwards EnterpriseOne Supply Management - oprogramowaniem do zarządzania łańcuchem dostaw, nowa funkcja umożliwia efektywne zarządzanie wszystkimi etapami współpracy z dostawcą: od kluczowych decyzji o wyborze dostawcy aż do płatności.

W pakiecie znajduje się szereg nowych funkcji, które pozwalają zarówno przyszłym, jak i obecnym użytkownikom aplikacji JD Edwards EnterpriseOne utrzymać konkurencyjność, wykorzystywać nowe możliwości oferowane przez rynek oraz zwiększać efektywność działania firmy. Moduł JD Edwards EnterpriseOne Human Capital Management umożliwia planowanie godzin pracy pracowników i zawiera rozbudowane funkcje zarządzania czasem i pracą, a także funkcje samoobsługi.

Co więcej, aplikacje do zarządzania relacjami z klientem, znane z poprzednich wersji pakietu, zapewniają obecnie lepszy wgląd w operacje związane z obsługą klienta. W module JD Edwards EnterpriseOne Supply Chain Management (SCM) została dodana możliwość ustalania kolejności wysyłki transportów. Dzięki temu producenci mogą zaplanować dostawy dla linii produkcyjnej w kolejności właściwej dla procesu produkcji. Moduł Fixed Asset Management został rozszerzony, tak aby ułatwić prowadzenie złożonej księgowości i zapewnić zgodność z obecnymi wymaganiami prawnymi.

Rozwiązania branżowe Oracle powstają dzięki bogatym doświadczeniom w branżach i są dostosowywane do ich specyficznych problemów i procesów. JD Edwards EnterpriseOne to pierwszy system klasy ERP, który zawiera funkcje dedykowane dla producentów artykułów spożywczych i napojów. Pakiet zintegrowanego oprogramowania, sprzętu i usług umożliwia automatyzację procesów biznesowych i daje wgląd w informacje niezbędne do efektywnego działania i dostarczania klientom wysokiej jakości produktów.

Trzy nowe moduły - JD Edwards EnterpriseOne Blend Management, JD Edwards EnterpriseOne Grower Management oraz JD Edwards EnterpriseOne Grower Pricing and Payments - zostały opracowane we współpracy z dotychczasowymi klientami. Firmy z branży spożywczej mogą za ich pomocą zarządzać procesami i produkcją produktów łączonych. Przy ustalaniu wymagań dla produktów i specyfikacji poszczególnych funkcji tych trzech modułów, Oracle blisko współpracował także z firmą CIBER, czołowym integratorem systemów dla branży spożywczej.

Źródło: www.oracle.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top