loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SPIN SA wdroży system klasy ERP w Saur Neptun Gdańsk

SPIN, w wyniku wygranego przetargu, podpisał umowę z Saur Neptun Gdańsk S.A. na wdrożenie oraz utrzymanie systemu klasy ERP - Maks IV w obszarach: finanse i księgowość, controling i logistyka.


Wartość kontraktu wynosi 802.900,00 zł netto. Umowa została podpisana 30 czerwca br.

Maks IV to w pełni zintegrowany system obsługi przedsiębiorstwa i wspomagania zarządzania. Jego modułowa architektura, rozbudowana funkcjonalność, elastyczna konfiguracja i parametryzacja pozwalają na dostosowanie go ściśle do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Pierwsza część wdrożenia dotycząca obszarów: finanse, księgowość i kontroling zostanie zrealizowana do 15 grudnia br., a moduł logistyka zostanie ukończony do 31 marca 2007 r.

System będzie funkcjonował na bazie danych MS SQL oraz na platformie systemowej Windows, integrując informacje w obrębie całej firmy i dystrybuując je w czasie rzeczywistym, od razu po wprowadzeniu do systemu, wszystkim uprawnionym użytkownikom. Dzięki temu zostanie zapewniona całościowa obsługa procesów biznesowych zachodzących w przedsiębiorstwie.

Źródło: SPIN SA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top