loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Kom-Pakt wdroży Axaptę w Bytomskim Przedsiębiorstwie Komulanym

Kom-Pakt, Srebrny Partner Microsoft Business Solutions, wygrał przetarg na wdrożenie systemu ERP Microsoft Business Solutions-Axapta. Klientem jest Bytomskim Przedsiębiorstwie Komulanym Sp. z o.o. W ramach kontraktu na  50 stanowiskach wdrożone zostaną moduły Microsoft Axapta wraz z zintegrowanymi autorskimi systemami Kom-Media (Biling) i Kom-Bok (Biuro Obsługi Klienta).

Firma Kom-Pakt dzięki wieloletnim doświadczeniom, m.in. w obszarze branż wodociągowo-kanalizacyjnej, ciepłowniczej i farmaceutycznej, zdołała w znacznym stopniu wyspecjalizować dokonywane wdrożenia (zarówno pod kątem metodyki jak i dorobionej w Microsoft Axapta specyficznej funkcjonalności) w zależności od potrzeb klienta. Spółka dysponuje rozwiązaniami własnej produkcji, stworzonymi specjalnie pod kątem poszczególnych branż i w pełni zintegrowanymi z systemem Microsoft Axapta. Takie specjalistyczne moduły to np.: KOM-MEDIA (system rozliczeniowy), KOM-BOK (obieg dokumentów i workflow) i KOM-NET (zarządzanie obiektami technicznymi i GIS) i KOM-LEK (system obrotu lekami).

Źródło: KOM-PAKT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top