loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IMG wdroży  mySAP ERP w J&S ENERGY

Firma J&S ENERGY S.A. podpisała z IMG Polska umowę na kompleksową dostawę zintegrowanego systemu informatycznego mySAP ERP. Umowa obejmuje: wdrożenie systemu, usługi serwisowe, dostawę platformy sprzętowej i licencji na oprogramowanie. System zostanie wdrożony w centrali firmy J&S ENERGY S.A. w Warszawie oraz w jej oddziałach w Pradze i Stobnie. Wdrożenie potrwa 9 miesięcy a uruchomienie systemu planowane jest na kwiecień 2007.


„Już od dłuższego czasu planowaliśmy wdrożenie sprawdzonego narzędzia informatycznego. – mówi Joanna Ratajewicz, Kierownik Projektu systemu SAP ze strony J&S ENERGY S.A. - Oddziały europejskie J&S Group pracują przy użyciu SAP Business One. Fakt ten miał istotne znaczenie przy wyborze platformy technologicznej. Możliwości mySAP ERP, jakie zaprezentowała nam firma IMG w kontekście specyfiki naszej branży, zadecydowały o tym, że jako jedyni w naszej Grupie wybraliśmy właśnie to rozwiązanie - z najwyższej półki. Wierzymy w sukces naszego projektu, bo naszym partnerem wdrożeniowym jest firma IMG, która ma stabilną pozycję na polskim i europejskim rynku oraz bogate doświadczenia w naszej branży.”

Zakres wdrożenia jest bardzo obszerny i obejmuje takie obszary funkcjonalne systemu SAP jak: Rachunkowość finansowa (FI), Zarządzanie majątkiem trwałym (FI-AA), Zarządzanie środkami pieniężnymi (TR-CM), Rachunkowość zarządcza (CO-OM), Rachunek centrów zysku (CO-PCA), Zaopatrzenie i gospodarka zapasami (MM), Sprzedaż (SD), Kadry i płace (HR). W ramach wdrożenia IMG wykona również migrację danych i integrację mySAP ERP z systemami zewnętrznymi, m.in. z dedykowanym systemem do obrotu paliwami ICTC. Cały projekt będzie prowadzony w oparciu o sprawdzoną metodykę IMG - PROMET®SSW.

„Firma J&S ENERGY wybrała rozwiązanie spełniające wymagania polskie i unijne a jednocześnie perspektywiczne z możliwością rozwoju pod kątem zman na rynku, jak też strategii działania firmy w przyszłości. Wierzę, że podobnie jak w przypadku innych naszych dużych klientów z branży paliwowej, J&S szybko zauważy korzyści z wdrożenia systemu i współpracy z naszą firmą.” – mówi Andrzej Żurawowicz, Wiceprezes IMG Polska.

Źródło: www.img.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top