loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP firm SAP w Elite Caffe Services

Największy w Polsce dostawca kawy i urządzeń do parzenia kawy dla gastronomii skorzysta z kompleksowego rozwiązania SAP, wspierającego również serwis klientów. To jedno z nielicznych w naszym kraju wdrożeń modułu Customer Service.Elite Coffee Services (ECS) jest oddziałem jednego z największych producentów kawy w Polsce – firmy Elite Cafe. Klientami ECS są podmioty z sektora HORECA – hotele, restauracje, bary, kawiarnie  i inne punkty gastronomiczne.

Celem wdrożenia SAP w ECS jest m.in. polepszenie jakości obsługi klientów, a także dokładniejsze zarządzanie rentownością, dzięki objęciu systemem SAP rozliczeń z odbiorcami. Z tego punktu widzenia ważne jest wdrożenie modułu CS (Customer Service). CS będzie wspierać takie procesy jak: dzierżawa automatów do kawy, przeglądy i naprawy urządzeń, zgłoszenia reklamacyjne.

Jest to jedno z nielicznych w Polsce wdrożeń rozwiązania CS. W pozostałych obszarach SAP – w finansach, kontrolingu, gospodarce materiałowej, oraz w sprzedaży i dystrybucji – wdrożenie jest oparte o system SAP wdrożony przez BCC w spółce Elite Cafe.

Prace wdrożeniowe w ECS trwają od sierpnia br. Rozpoczęcie korzystania z nowego systemu planowane jest na styczeń 2007 r.

Źródło: www.bcc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top