loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Cztery uczelnie wydadzą na system zintegrowany 55 mln zł

Konsorcjum firm Siemens (lider konsorcjum), Prokom Software i SAP Polska podpisało z czterema uczelniami – Politechniką Warszawską, Uniwersytetem Jagiellońskim, Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej i Uniwersytetem Śląskim, umowę na dostawę, wdrożenie i wsparcie systemu zintegrowanego zarządzania uczelniami.

 REKLAMA 
 ifs 380 380 styczen 2019 

Wartość umowy na wdrożenie systemu w czterech uczelniach wynosi ok. 55 mln zł. Za tą kwotę konsorcjum informatyczne dostarczy, wdroży i zapewni utrzymanie systemu zintegrowanego przez okres 10 lat.

Prokom zarobi na umowie 24 mln zł. Pozostałe firmy - Siemens i SAP Polska nie ujawniają podziału zysków.
System jest oparty na technologii SAP for Higher Education and Research (SAP dla szkolnictwa wyższego i badań naukowych).

Zadaniem systemu będzie wsparcie uczelni w zakresie uporządkowania ekonomiki i procesów zarządczych, całości finansów i administracji, zarządzania sprawami studenckimi i programem studiów, a także zarządzania badaniami naukowymi.

System będzie służył Politechnice Warszawskiej, Uniwersytetowi Jagiellońskiemu, Uniwersytetowi Marii Curie-Skłodowskiej i Uniwersytetowi Śląskiemu, na których kształci się w sumie 150 tysięcy studentów.

Wdrożenie jest zaplanowane, w zależności od uczelni, na okres 3 do 5.

Źródło: www.wnp.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top