loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Udana migracja systemu ERP ISOF do nowego Data Center

Firma HEUTHES, zgodnie z zapowiedziami, przeniosła w sobotnią noc 18 listopada wszystkie serwery systemu  ERP ISOF (www.isof.pl) pracującego w trybie ASP z ośrodka głównego do nowej siedziby. Było to spore przedsięwzięcie logistyczne wymagające wielotygodniowych przygotowań. Dzięki precyzyjnej realizacji opracowanego planu cała operacja zajęła tylko 10 godzin.

 

Konieczne było oczywiście przygotowanie odpowiednich kopii zapasowych oraz dodatkowego sprzętu na wypadek uszkodzeń serwerów w trakcie transportu. Cały czas w gotowości był ośrodek zapasowy, który mógł przejąć rolę ośrodka głównego.

Nie obyło się oczywiście bez niespodzianek. W trakcie jednej z wielu serii testów, w poniedziałek rano odkryto problem z osiągnięciem pełnej szybkości przesyłu danych przy dużych poziomach obciążenia. Zawinił błąd w okablowaniu serwerów, który został szybko wyeliminowany i od godziny 13:00 w poniedziałek, centrum osiągnęło pełną moc przetwarzania danych.

Dzięki nowemu ośrodkowi znacznie wzrosła wydajność przetwarzania danych oraz o 50% wzrosła przepustowość łącza internetowego. Średni czas przetwarzania pojedynczej funkcji spadł o 25%, a wydajność całego systemu ISOF w trybie ASP wzrosła o 17% i osiąga w godzinach największego ruchu zdolność do przetwarzania 1000 funkcji systemu ISOF na minutę.

Dzięki migracji, HEUTHES będzie mógł znacznie szybciej reagować na wzrost liczby klientów i odpowiednio rozbudowywać centrum komputerowe oraz zwiększać przepustowość łącza internetowego, co wpłynie na poprawienie komfortu korzystania z systemu ISOF.

Kolejne zaplanowane działania to zwiększenie mocy obliczeniowej w ośrodku zapasowym, niezbędne aby nadążyć za dynamicznym wzrostem liczby użytkowników systemu ISOF, który w 2006 r. osiągnie 250%. W 2007 roku przewidziano również zwiększenie przepustowości łącza internetowego o kolejne 25% oraz dostarczenie kolejnych węzłów i zwiększenie mocy obliczeniowej w ramach rozbudowy klastra OMEGA.

Źródło: www.isof.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top