loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Kan wybrał system ERP od Epicor|Scala

Firma Epicor Software Corporation, w Polsce funkcjonująca pod nazwą Epicor|Scala, czołowy dostawca zintegrowanego oprogramowania korporacyjnego dla średnich przedsiębiorstw, podpisała umowę na dostarczenie systemu ERP -  iScala 2.2 w białostockiej firmie KAN Sp. z o.o. – jednym z liderów rynku nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych .

System iScala zostanie wdrożony w centrali firmy KAN, pięciu oddziałach na terenie Polski oraz w zagranicznych filiach firmy w Rosji, Ukrainie, Białorusi, i Niemczech. Docelowo w systemie  będzie pracować ponad 100 użytkowników w następujących obszarach: zarządzanie i planowanie produkcji, logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie serwisem, zarządzanie sprzedażą, finanse, księgowość, controlling, środki trwałe, analizy
i raportowanie z funkcją publikacji na firmowym portalu.

Źródło: www.epicor.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top