loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Kan wybrał system ERP od Epicor|Scala

Firma Epicor Software Corporation, w Polsce funkcjonująca pod nazwą Epicor|Scala, czołowy dostawca zintegrowanego oprogramowania korporacyjnego dla średnich przedsiębiorstw, podpisała umowę na dostarczenie systemu ERP -  iScala 2.2 w białostockiej firmie KAN Sp. z o.o. – jednym z liderów rynku nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych .

System iScala zostanie wdrożony w centrali firmy KAN, pięciu oddziałach na terenie Polski oraz w zagranicznych filiach firmy w Rosji, Ukrainie, Białorusi, i Niemczech. Docelowo w systemie  będzie pracować ponad 100 użytkowników w następujących obszarach: zarządzanie i planowanie produkcji, logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie serwisem, zarządzanie sprzedażą, finanse, księgowość, controlling, środki trwałe, analizy
i raportowanie z funkcją publikacji na firmowym portalu.

Źródło: www.epicor.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top