loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Impuls w gronie najlepszych systemów ERP

Zintegrowany system informatyczny Impuls należy do najlepiej ocenianych rozwiązań ERP w Polsce – wynika z opublikowanego w końcu ubiegłego roku raportu DIS, który prezentuje m.in. wyniki badań przeprowadzonych wśród użytkowników tej klasy oprogramowania.

Zdaniem badanych BPSC uzyskało najwyższą wśród funkcjonujących na rynku polskim dostawców ocenę w zakresie usług  związanych z wdrożeniem i obsługą powdrożeniową. Pierwszą pozycję  firma zajęła również w  obszarach zadowolenia z konsultacji, kontaktów i sprzedaży oraz poziomu przedstawicieli. Impuls oceniany jest jako system z dobrą bazą danych i przyjazny w obsłudze –  w tych kategoriach  osiągnął drugie miejsce.

Wysoko ocenione zostały funkcje systemu:  finansowe – 1 pozycja, obsługa środków trwałych - 1, zaopatrzenia i magazynu – 1, kontrolingu – 2, obsługi sprzedaży i dystrybucji – 2, transferu wiedzy – 2, obsługi HR – 4, obsługi produkcji – 4.

Raport DIS jest jednym z najbardziej uznanych, corocznych opracowań dotyczących rynku ERP w Polsce. Publikacja sporo uwagi poświęca także praktyce zarządzania przedsiębiorstwami stosującymi oprogramowanie tej klasy.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top