loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

CSF wdraża system ERP w Optimal KG

Zarząd Optimal KG wraz z rozwojem firmy i rosnącymi potrzebami postanowił wykorzystać możliwości jakie daje system ERP - Microsoft Dynamics Ax w momencie, gdy dotychczas użytkowany system Great Plains (również należący do grupy rozwiązań Microsoft Dynamics) przestał spełniać ich oczekiwania.Wdrożenie systemu obejmie zarządzanie m.in. takimi obszarami funkcjonalnymi jak:  finanse, logistyka, dystrybucja, magazyn wysokiego składowania, środki trwałe, analizy biznesowe oraz specjalistyczne raporty. W pracach wdrożeniowych Optimal KG pomaga doświadczony Gold Partner Microsoft – CSF Polska zapewniając wsparcie przy pracach programistycznych, pomoc przy opracowaniu dodatkowych funkcjonalności i rozszerzeń aplikacji oraz świadcząc dodatkowe usługi consultingowe z zakresu wdrożenia zintegrowanego systemu informatycznego tj. wspomaga konsultantów Optimal KG w bieżącej pracy.

Pomimo, że Optimal KG to firma niemiecka z siedzibą w Monachium, do pomocy wybrała partnera z Polski. Przy tym wyborze kluczowe okazały się kompetencje i umiejętności jakie posiadają specjaliści CSF Polska, a które zostały zweryfikowane przez Optimal KG podczas szkoleń produktowych w których uczestniczyli. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż wdrożenie wspierane przez polskiego partnera znacznie przyczyni się do uniknięcia niepotrzebnych kosztów zapewniając jednak usługi na najwyższym światowym poziomie.

Wdrożenie systemu poprzedziły szkolenia pracowników Optimal KG w Międzynarodowym Centrum Szkoleń i Kompetencji omawiające krok po kroku moduły systemu, wewnętrzne zależności między nimi, możliwości nawigacji i konfiguracji procesów oraz podstawy instalacji i obsługi systemu przeprowadzone właśnie przez trenerów pochodzących z CSF Polska.

Kolejne planowane szkolenia m.in. z programowania, instalacji, konfiguracji i administracji systemem, zarządzania procesami logistycznymi, relacjami z klientem czy planowania ogólnego pozwalającego na optymalizację gospodarki magazynowej przeprowadzane będą w poszczególnych etapach zgodnie z harmonogramem wdrożenia ustalonym pomiędzy współpracującymi firmami. Prace wdrożeniowe zaplanowane są na okres ok. 6 miesięcy.


Źródło: www.csf.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top