loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Nowy system ERP TETA Constellation uzyskuje certyfikat Vista

TETA Constellation, najnowsze narzędzie wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem klasy ERP autorstwa firmy TETA, uzyskało certyfikat zgodności z systemem Windows Vista. Prestiżu nagrodzie dodaje fakt, iż jest to pierwszy produkt TETY i czwarty system informatyczny w Polsce posiadający ów certyfikat.

TETA Constellation spełniła standardy certyfikacji Windows Vista firmy Microsoft. Tym samym będzie oznakowana logo „Certified for Windows Vista”. Oznacza to, że nowy pakiet wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem sprostał najwyższym standardom wiarygodności i jakości oraz będzie się dobrze sprawdzać na komputerach z systemem operacyjnym Windows Vista.

– Logo „Certified for Windows Vista” z pewnością wyróżni nasz produkt wśród konkurencji. Oznacza ono bowiem, że nasze produkty sprostały standardom technicznym firmy Microsoft, a jednocześnie ich niezawodność jest potwierdzona przez wieloletnie doświadczenie systemu operacyjnego Windows – powiedział Jerzy Krawczyk, prezes TETA S.A.

Certyfikowany system ERP to nowa propozycja firmy TETA dla przedsiębiorstw o różnorodnym profilu działania. Pakiet adresowany jest zarówno do organizacji liczących kilkudziesięciu pracowników, jak i wielotysięcznych przedsiębiorstw o rozproszonej strukturze. TETA Constellation pozwala na poprawienie efektywności działania firmy oraz wyróżnia się dużą elastycznością. Jego zaletą jest możliwość ciągłej adaptacji do potrzeb dynamicznie rozwijającej się firmy.

– Zdobycie certyfikatu Windows Vista potwierdza zaangażowanie TETY w dostarczanie swoim klientom bardziej bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań informatycznych – podkreśla prezes.

Źródło: www.teta.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top