loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Complex S.A. już z systemem ERP - MS Dynamics AX

CSF Polska zakończyła proces wdrożenia systemu ERP -  Microsoft Dynamics AX w firmie Complex S.A., wiodącego producenta i dystrybutora łożysk tocznych i tulei łożyskowych.  Równolegle z trwającym procesem ponownego wdrożenia systemu Microsoft Dynamics Ax (poprzednie wdrożenie przeprowadzone przez innego partnera zakończyło się niepowodzeniem), CSF Polska wspierała w bieżącej pracy pracowników Complex S.A

Ponowne wdrożenie objęło moduły usprawniające zarządzanie takimi obszarami jak: finanse, logistyka i magazyn wysokiego składowania, sprzedaż, marketing, produkcja i planowanie, wielodziałowość, relacje z Klientem (CRM), zasoby ludzkie a także umowy handlowe, kwestionariusze, portal internetowy oraz szereg dodatkowych funkcjonalności.

Z systemu korzysta 100 jednoczesnych użytkowników. Obecnie opiekę nad systemem zapewnia CSF Polska.

Źródło: www.csf.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top