loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP - iScala Enterprise w PPG Industries

 Firma Epicor Software Corporation w Polsce funkcjonująca pod nazwą Epicor|Scala, wdroży rozwiązanie klasy ERP iScala Enterprise Server w PPG Industries, przedsiębiorstwie zajmującym się produkcją farb i lakierów dla przemysłu motoryzacyjnego.


PPG Industries to globalny koncern, posiadający swoją główną siedzibę w Pensylwanii. W Polsce firma posiada oddziały w Gliwicach, Warszawie i Katowicach. Do jej klientów należą uznani światowi producenci samochodów osobowych i ciężarowych. Wdrożenie systemu iScala Enterprise Server objęło łącznie 25 użytkowników w Polsce i w nowo otwartej spółce PPG Industries na Węgrzech. System usprawni m.in procesy logistyczne, pozwalając na efektywniejsze planowanie łańcucha dostaw oraz optymalną realizację zleceń. iScala będzie wspomagał również sprzedaż, zarządzanie magazynem, kontrolę jakości zapewniając pełny i czytelny obraz przepływów materiałowych oraz umożliwiając lepszą kontrolę kosztów z tym związanych.

Źródło: www.epicor.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top