loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Columbus Polska wdraża w EuroZet

 Rozwiązanie dla EuroZet, właściciela m.in. stacji radiowych Radio Zet i Radiostacja zostanie oparte na systemie ERP – Microsoft Dynamics NAV. System obejmie m.in. Finanse i Księgowość, a wiedza zebrana przy polskim projekcie zostanie wykorzystana przy wdrożeniach systemu w zagranicznych spółkach koncernu medialnego LARI, udziałowca EuroZet.


System ERP -  Microsoft Dynamics NAV, oprócz wspomnianych stacji radiowych, będzie wspomagał pozostałe spółki wchodzące w skład holdingu Eurozet. Ten sam system dla wszystkich podmiotów grupy kapitałowej EuroZet pozwoli ujednolicić standardy organizacyjne w pracy oraz zredukować czas procesów biznesowych.

W projekcie zostanie wykorzystana funkcjonalność korporacyjna, przygotowana przez centralę grupy współpracującą z francuskim oddziałem Columbus. Przygotowane rozwiązanie jest ciągle rozbudowywane.

Po zakończeniu projektu wybrane rozwiązania lokalne zostaną przeniesione do pozostałych, zagranicznych spółek francuskiego koncernu medialnego Lagardere Active Radio International (LARI).

Lagardere Active Radio International (LARI) to największy operator radiowy w zachodniej i centralnej Europie, którego stacje radiowe słuchane są dziennie przez ponad 25 milionów ludzi. LARI jest większościowym i strategicznym udziałowcem EuroZet od początku jego działalności (1993 r.).

Źródło: www.columbusit.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top