loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

LC wybiera system ERP firmy SENTE

SENTE Systemy Informatyczne Sp. z o.o. producent oprogramowania klasy ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem, po przeprowadzeniu analizy przedwdrożeniowej rozpoczął wdrożenie w LC z siedzibą w Bielsku Białej.


Firma ta zajmuje się profesjonalnym doborem oraz sprzedażą pomp wodnych, ciepłowniczych, przemysłowych, ściekowych, dozujących i zestawów hydroforowych dla przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji, zakładów przemysłowych, firm wykonawczych i osób prywatnych. Przedsiębiorstwo współpracuje z producentami pomp, takimi jak Grundfos, LFP i Wilo.

Wdrożenie dotyczy programów SENTE Sprzedaż i Dystrybucja oraz SENTE CRM. Zwłaszcza ten drugi produkt wzbudził u właściciela LC szczególne zainteresowanie. Działalność firmy charakteryzuje się długotrwałym i skomplikowanym procesem sprzedaży, polegającym na przygotowaniu ofert dla klientów, składaniu zapytań do dostawców jak również udziale w licznych przetargach. Uwieńczeniem tych prac jest etap finalny czyli sprzedaż do klienta. Szczegółowe monitorowanie tego procesu będzie wymagało rozbudowania SENTE CRM o dodatkowe funkcje.

Zgodnie z zawartą umową zakończenie prac wdrożeniowych ma nastąpić pod koniec lipca bieżącego roku.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top