loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Dr Marcus wdraża system ERP Xpertis

Macrologic S.A. podpisał umowę na wdrożenie rozwiązania klasy ERP - Xpertis w firmie Dr. Marcus. W lipcu br. rozpoczęły się prace wdrożeniowe, których zakończenie planowane jest na koniec roku.


Zakres umowy z Dr. Marcus, producentem i dystrybutorem zapachów samochodowych, obejmuje dostawę licencji, wdrożenie i szkolenia w obszarze rozwiązania Xpertis firmy Macrologic. W ramach umowy w Dr. Marcus zaimplementowane zostanie oprogramowanie z zakresu finansów, controlingu i rachunkowości zarządczej, zarządzania zasobami ludzkimi, logistyki oraz produkcji.

Xpertis ma przede wszystkim zapewnić poprawę efektywności zarządzania przedsiębiorstwem dzięki sprawnemu uzyskiwaniu informacji o stanie firmy, a także usprawnienie procesów planowania i rozliczania kosztów produkcji. Wdrożenie rozwiązania Xpertis Kontroling pozwoli z kolei na sprawne pozyskiwanie informacji wspomagających podejmowanie decyzji, które wpływają na rentowność działalności. System ERP Xpertis będzie używany na 20 stanowiskach w centrali firmy Dr. Macrus. Część kontrolingowa rozwiązania Xpertis będzie wspomagała pracę pięciu osób w zakresie budżetowania i rachunkowości zarządczej. Uruchomienie systemu zaplanowano na 1 stycznia 2008 roku.

Źródło: www.macrologic.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top