loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP - CDN XL  - kolejne wdrożenie w Niemczech

Na niemiecką wersję systemu ERP Comarch CDN XL zdecydowała się kolejna firma zza zachodniej granicy Polski – Transmeat-Schöller GmbH & Co. KG, zajmująca się handlem i wysokojakościowym porcjowaniem mięsa. Pracownicy Transmeat-Schöller GmbH & Co. KG będą wykorzystywali możliwości systemu ERP CDN XL, włącznie z zaawansowanymi analizami controllingowymi. Prace wdrożeniowe u niemieckiego kontrahenta Comarch są obecnie w fazie realizacji.


Rozwiązanie CDN XL będzie również implementowane w berlińskiej firmie Legmetall Stahlgussvertrieb GmbH. Comarch zdobył już 26 zagranicznych klientów w tym 12 w Niemczech. W I półroczu 5 proc. globalnej sprzedaży CDN XL zostało wygenerowane na rynkach międzynarodowych. Przychody ERP Comarch w I półroczu wzrosły o 36 proc. w stosunku do analogicznego okresu w 2006 r.

- Comarch CDN XL, wg raportu IDC na temat polskiego rynku ERP w 2006 r., jest najchętniej kupowanym w Polsce systemem ERP. Jest to także jedyny polski system do zarządzania przedsiębiorstwem eksportowany do USA, Niemiec i na Ukrainę. Ekspansja na zagraniczne rynki oprogramowania klasy ERP autorstwa Comarch jest strategicznym celem firmy – mówi Zbigniew Rymarczyk, Wiceprezes Sektor MSP, Comarch.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top