loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Aluglass wybrał system ERP

Hogart we wrześniu br. podpisał kontrakt na dostawę i wdrożenie oprogramowania Infor FMS SunSystems dla firmy Aluglass Group SA. Zakończenie I etapu projektu (jego realizacja będzie przebiegać dwuetapowo) planowane jest na początek roku 2008


Firma Aluglass zajmuje się produkcją i montażem profesjonalnej stolarki aluminiowej, szklanej oraz PCV. Jednym z głównych produktów, w którym specjalizuje się Aluglass są wszelkiego rodzaju szklenia montowane na elewacjach budynków wykonywane w różnorodnych systemach: profili aluminiowych, mocowań punktowych i inne. Kolejnym kluczowym produktem są okładziny ścienne z różnych rodzajów materiałów: panele aluminiowe, stalowe, konglomeraty. Aluglass wykonał szereg realizacji zarówno dla firm jak i instytucji, a przykładowe realizacje w Warszawie to szklana kopuła na warszawskim Centrum Handlowym BlueCity czy siedziba ITI i TVN, chociaż większość swoich obiektów firma zrealizowała za granicą (głównie w Irlandii i Anglii).

Wybór systemu informatycznego w spółce Aluglass był procesem długotrwałym i bardzo starannym. W końcowej jego fazie rozważano dwa rozwiazania: SunSystems oferowany przez Hogart oraz system ERP Microsoft Axapta. Ostatecznie po wnikliwej analizie obu systemów przeprowadzonej przez niezależnego eksperta powołanego przez firmę Aluglass zadecydowano o wyborze SunSystems, który po odpowiedniej parametryzacji wykonanej na etapie sprzedażowym okazał się idealnym rozwiązaniem do obsługi specyficznych wymagań branży, w której działa Aluglass. Wart podkreślenia jest również fakt, że w decydującą fazę wyboru systemu zaangażowani zostali szefowie kluczowych działów firmy i oni również bardzo pozytywnie ocenili SunSystems jako rozwiązanie docelowe. Dodatkowym atutem, który przemawiał za SunSystems były bogate referencje firmy Hogart w branży budowlanej.

Pierwszy etap projektu realizowanego w firmie Aluglass przez Hogart obejmuje dostawę finansowej części oprogramowania Infor FMS SunSystems w pakiecie eXFM, na którą składają się następujące moduły: Księga Główna, Środki Trwałe, Rozliczenia i Przeksięgowania, Portal Aplikacji, Vision 6 oraz Budżetowanie i Prognozowanie. Dodatkowo Hogart w ramach realizowanej umowy wdroży w spółce Aluglass moduł Home Banking. II etap projektu obejmie swoim zakresem wdrożenie modułów logistycznych i raportowych.

System zostanie zainstalowany na platformie MS Windows Enterprise Server 2003 w oparciu o bazę danych MS SQL Server 2000 Standard.

Źródło: www.hogart.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top