loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP dla firmy MDD

Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o., specjalizująca się w produkcji mebli biurowych, podpisała umowę na dostawę i wdrożenie systemu ERP firmy SAP przez spółkę 7milowy. Po BALMA SA jest to już drugi klient 7milowego działający w branży meblarskiej.


Celem wdrożenia systemu ERP SAP w spółce MDD jest przede wszystkim zwiększenie efektywności firmy poprzez usprawnienie procesów produkcji, sprzedaży i dystrybucji. Jednocześnie znacznie poprawi się współpraca między wszystkimi działami firmy, dzięki czemu możliwe będzie uzyskiwanie wszelkich informacji w czasie rzeczywistym oraz elastyczne reagowanie na potrzeby rynku.

„ Wybraliśmy system SAP ze względu na kompleksowość i funkcjonalność rozwiązania oraz renomę potwierdzoną wieloma wdrożeniami na całym świecie. Dzięki systemowi SAP zintegrujemy system informatyczny naszej firmy, co znacznie przyspieszy przepływ informacji oraz wyeliminuje konieczność wielokrotnego importowania i eksportowania danych” – podkreśla Marcin Remus – Dyrektor Naczelny MDD.

 Wdrożenie systemu ERP w Fabryce Mebli Biurowych MDD zostanie przeprowadzone w dwóch etapach i obejmie takie obszary przedsiębiorstwa jak: finanse i controling, logistyka i dystrybucja, zarządzanie zasobami ludzkimi, produkcja oraz CRM, wraz z rozbudowanymi funkcjonalnościami raportowania i analiz zarządczych. Wdrożone rozwiązanie będzie w pełni zintegrowane z oprogramowaniem CAD i CAM oraz zewnętrznymi aplikacjami charakterystycznymi dla branży meblarskiej. Rozpoczęcie pracy w nowym systemie planowane jest na drugi kwartał 2008 roku.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top