loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP Comarchu poraz kolejny na Ukrainie

Sukcesem zakończyło się kolejne już, szóste wdrożenie systemu ERP CDN XL za wschodnią granicą. Na implementację ukraińskiej wersji oprogramowania Comarch zdecydowała się tym razem firma Decco, producent i dystrybutor profilii oraz materiałów budowlanych. Możliwości systemu CDN XL będą wykorzystywane tu przede wszystkim do obsługi zamówień i logistyki.


Krakowska spółka od września 2006 roku konsekwetnie buduje mocną pozycję dostawcy rozwiązań ERP na ukraińskim rynku. Tylko w tym roku podpisano siedem umów na wdrożenie systemu do zarządzania przedsiębiorstwem - Comarch CDN XL. Wśród klientów Comarchu na Ukrainie, dużą część stanowią polscy przedsiębiorcy otwierający ukraińskie oddziały swoich spółek. Dzięki implementacji ukraińskiej wersji używanego i w Polsce oprogramowania są w stanie skutecznie zapanować zarówno nad procesami logistycznymi (od zarządzania magazynami wysokiego składowania po zaawansowaną produkcję), jak i działalnością firmy, śledząc wskazane kierunki rozwoju.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top