loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Sporting z systemem  CDN XL

Firma Sporting istnieje od 1994 r. i specjalizująca  się w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej obuwia i odzieży sportowej najbardziej uznanych producentów takich jak: Adidas, Nike, Reebok, Puma, Mustang, Caterpilar wybrała system ERP CDN XL.


Wdrażając system ERP proponowany przez Comarch, Sporting będzie w stanie zintegrować dane powstające we wszystkich lokalizacjach. Handlowcy uzyskują bezpośredni, bieżący wgląd do stanów magazynowych w całej firmie oraz do stanu rozrachunków z odbiorcami. Pozwoli to na optymalizowanie kosztów zaopatrzenia i magazynowania przez eliminowanie zbędnych nadwyżek w każdej z lokalizacji. Zarządzanie limitami kredytowymi przestanie być problemem. Księgowość i zarząd firmy będzie w stanie kontrolować na bieżąco stan firmy.

Oprogramowanie Comarch usprawni i ułatwi obsługę dokumentów celnych i ewidencję wszelkich kontaktów z klientami. Kolejnym celem jest usprawnienie zarządzania cenami towarów i możliwość korzystania z różnych mechanizmów promocji i złożonych rabatów czy upustów. W miarę rozwoju firmy system będzie mógł być łatwo skalowalny i uzupełniany o inne moduły funkcjonalne, w tym zapewniające elektroniczna wymianę dokumentów z kontrahentami.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top