loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Kompleksowe zarządzanie dystrybucją z SAP ERP

Spółka Quantum software S.A. podpisała kontrakt na wdrożenie systemu SAP ERP wraz z systemem wspomagającym zarządzanie procesami logistycznymi Qguar, będącym autorskim rozwiązaniem Spółki.


Firma Handlowa "JAGO" S.A., jest jednym z czołowych na polskim rynku dystrybutorów żywności mrożonej i lodów. Już od szesnastu lat gwarantuje swoim klientom wysoki standard świadczonych usług w zakresie dystrybucji, kompleksowego serwisu, który wspiera sprzedaż zaplecza technicznego i marketingowego. Do wyboru nowego rozwiązania informatycznego skłonił firmę dynamiczny wzrost i konieczność zwiększenia efektywności procesów logistycznych.

Quantum software S.A. specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach informatycznych dla przedsiębiorstw posiadających szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania w złożonych łańcuchach dostaw. Od kilku miesięcy Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Źródło: www.quantum.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top