loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP IFS Applications już w nowej wersji

Podczas Światowej Konferencji IFS w Berlinie, prezes firmy - Alastair Sorbie poinformował ponad 1000 uczestników z 39 krajów o wprowadzeniu nowej wersji systemu ERP IFS Applications - systemu opartego na komponentach, wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwami.


Nowa wersja oprogramowania przeznaczona jest dla firm międzynarodowych, poszukujących możliwości wykorzystania szans obecnych w nieustannie zmieniającym się środowisku biznesowym. System IFS Applications, zamiast bazować na lokalizacjach kodu źródłowego przeznaczonych dla poszczególnych krajów, wymagających specyficznego dla danego rynku wsparcia technicznego i aktualizacji, opiera się tym razem tylko na jednym kodzie, który można łatwo dostosowywać do wymogów prawnych i językowych obowiązujących na kluczowych rynkach światowych. Dzięki wsparciu technicznemu i aktualizacjom oraz możliwości jednorazowego wprowadzania zmian w kodzie, realne staje się przyspieszenie ekspansji firm na nowe rynki.

„Nowa wersja IFS Applications, oparta na architekturze SOA, wykorzystuje doświadczenia płynące z siedmiu generacji aplikacji opartych na architekturze komponentowej” - mówi Prezes Zarządu IFS Alastair Sorbie. „Ściśle współpracujemy z klientami, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z systemu oraz zapewnić korzyści biznesowe związane ze zwiększeniem efektywności pracy. Globalne przedsiębiorstwa potrzebują systemów dostosowanych do ich specyfiki - rozwiązań, pomagających im w rozwoju, na tyle elastycznych, by udało się uzyskać przewagę konkurencyjną na arenie międzynarodowej”.

„Potrzebujemy wsparcia w zarządzaniu naszym łańcuchem dostaw, obejmującym osiemnaście lokalizacji w jedenastu krajach” - mówi Heinz Essen, CIO na Europę z Flint Group, jednego z pierwszych klientów, którzy podjęli decyzję o wdrożeniu nowej wersji IFS Applications. „Dzięki funkcjonalności planowania wielooddziałowego, szybciej i lepiej reagujemy na potrzeby klientów, a jednocześnie zmniejsza się nasz kapitał obrotowy. Z kolei możliwość konwersji różnych lokalnych jednostek miar, pozwala nam na zachowanie spójności danych w poszczególnych regionach”.

Najnowsza wersja IFS Applications charakteryzuje się kilkoma nowymi właściwościami. Są to m.in.:

  • Rozszerzone wsparcie dla globalnych organizacji Coraz więcej firm działa na globalnym rynku, co powoduje zwiększenie wymagań stawianych systemom biznesowym. Oznacza to między innymi konieczność zapewnienia zgodności w kwestii podatków i sprawozdawczości z lokalnymi przepisami i ustawami, ale także zwrócenie większej uwagi na łańcuch dostaw i zarządzanie zapasami w strukturze wielooddziałowej i w wielu krajach. Dzięki nowej wersji IFS Applications organizacje mogą podejmować decyzje, korzystając z wiarygodnych danych, a także planować poziom sprzedaży i dokładnie prognozować budżet.

  • Zarządzanie ryzykiem projektowym Moduły wspierające zarządzanie kontraktami, od przetargu do ich realizacji, uwzględniają planowanie i kontrolę finansową projektów, zapewniając całkowitą czytelność i przejrzystość. Funkcje minimalizacji ryzyka umożliwiają identyfikację, oznaczanie i bieżącą ocenę najważniejszych czynników ryzyka, dzięki czemu firmy mogą z wyprzedzeniem przeciwdziałać zagrożeniom.

  • Efektywne rozwiązania dla globalnych łańcuchów dostaw i dla firm działających w różnych typach produkcji i usług Nowe funkcjonalności umożliwiają firmom szybsze reagowanie na potrzeby klientów oraz skrócenie cyklu życia produktów i zwiększanie ich różnorodności na rynku. Dzięki IFS Applications, można monitorować kluczowe wskaźniki efektywności przedsiębiorstwa, takie jak czas dostawy do różnych oddziałów, w celu zapewnienia szybkiej i niezawodnej produkcji wielooddziałowej.

„Najnowsza wersja IFS Applications już jest dostępna na polskim rynku” – mówi Marcin Taranek, Prezes IFS Poland. „Jestem pewien, że obecnie oferowana funkcjonalność jeszcze bardziej usprawni zarządzanie i ułatwi pracę naszym klientom”.

Źródło: www.ifs.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top