loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP  CDN OPT!MA juz w wersji 13.0

Nowa edycja CDN OPT!MA, systemu ERP do zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami, zawiera szereg innowacyjnych zmian i funkcjonalności. Najważniejsze z nich to obieg dokumentów i pulpit menadżera, czyli nowe moduły dedykowane zarówno dla mikro, małych, jak i średnich firm.


- Każda kolejna wersja systemu do zarządzania firmą, z której korzysta obecnie 20.000 mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, niesie w sobie rozwój funkcjonalności i szereg nowości dla każdego z nich. W Comarch patrzymy na firmy przez pryzmat ich potrzeb, a nie wielkości. W rzeczywistości mała firma potrzebuje tego samego co duża, ale szybciej, lepiej i taniej – mówi Joanna Reich, Product Manager CDN OPT!MA w Comarch.

Obieg dokumentów wzbogacił system CDN OPT!MA o możliwość ewidencjonowania wszelkiego rodzaju dokumentów, załączanie skanów, plików oraz ich opisywanie w dowolny sposób. Użytkownik może z poziomu CDN OPT!MA wskazać na dokument, który jest w skanerze i komendą uruchomić skaner. Docelowo moduł ten będzie wspierać nie tylko zarządzanie biblioteką dokumentów, ale również zarządzać procesami związanymi z ich obiegiem.

Pulpit menadżera to z kolei doskonałe narzędzie dostępne w modelu usługowym (CDN Online), dzięki któremu kadra zarządzająca lub właściciele przedsiębiorstw mogą w każdej chwili i z każdego miejsca na ziemi podejmować decyzje w oparciu o bieżące dane zgromadzone w systemie CDN OPT!MA. Dla kadry obcojęzycznej pulpit dostępny jest również w wersji angielskiej. Prezentacja informacji odbywa się za pośrednictwem zabezpieczonych stron internetowych. Taki podgląd danych mogą udostępnić również swoim klientom biura rachunkowe. Najnowszą wersję Systemu można będzie zobaczyć 6-16 listopada w Olsztynie, Koszalinie, Siedlcach, Opolu, Częstochowie, Łodzi, Zamościu, Rzeszowie i Krakowie.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top