loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym

Firma SAP Polska ogłosiła dziś podpisanie kontraktu na dostawę licencji na oprogramowanie klasy {atipsjp 1805|200}ERP{/atipsjp} z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym we Wrocławiu. Jest to jedna z największych placówek ochrony zdrowia w województwie dolnośląskim, zatrudniająca blisko 900 pracowników, rocznie obsługująca około 30 tys. pacjentów.


Umowa z wrocławskim szpitalem obejmuje dostarczenie i wdrożenie platformy NetWeaver, w oparciu o którą powstanie szyna integracyjna, a także funkcjonalności odpowiadające za planowanie, budżetowanie oraz statystykę medyczną. Dzięki elastyczności i skalowalności platformy NetWeaver, możliwe będzie zintegrowanie nowego rozwiązania z pozostałymi systemami funkcjonującymi w szpitalu, a także z tzw. „częścią białą” oprogramowania, która odpowiada za zarządzanie procesami ściśle związanymi ze świadczeniem usług zdrowotnych.

Kontrakt ten jest początkiem realizacji kompleksowego planu informatyzacji Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Tak jak w tym przypadku, wdrożenie rozwiązania NetWeaver często bywa pierwszym krokiem do implementacji zintegrowanego systemu zarządzania zasobami, jako że pozwala zaspokoić podstawowe potrzeby informacyjne szpitala, a także stworzyć solidną podstawę do dalszych działań wdrożeniowych. Umożliwia ono ujednolicenie danych, zwiększając ich przejrzystość i możliwość lepszego zarządzania nimi, jak również wspiera integrację procesów biznesowych.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu jest trzecim szpitalem w Polsce, który zakupił i system ERP firmy SAP. Platforma SAP NetWeaver, która zostanie wdrożona w tej placówce stanowi podstawę branżowego rozwiązania SAP for Healthcare (SAP dla Ochrony Zdrowia), dedykowanego szpitalom, przychodniom i innym dostawcom usług zdrowotnych. Rozwijane już od 15 lat, znalazło ono 800 klientów na całym świecie.

Projekt wdrożenia SAP NetWeaver we wrocławskim szpitalu prowadzony będzie przez konsorcjum SAP i Icon Consulting Group, jednego z Partnerów SAP.

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top