loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Chiński inwestor stawia na polski system ERP

 Działająca od sierpnia 2007r. w Łodzi, spółka Victory Technology Polska - część chińskiego koncernu Suzhou Victory Ltd.- jako system wspomagający zarządzanie dla swojej fabryki wybrała rdzennie polskie rozwiązanie – system ERP Impuls 5 firmy BPSC. Wyboru dokonano spośród wielu ofert, także tych proponowanych przez międzynarodowe korporacje.


Victory Technology jest producentem podstaw do telewizorów plazmowych oraz odbiorników LCD. Wkrótce firma rozpocznie także produkcję części plastikowych – paneli czołowych i tylnych oraz ramek. Stali, wymagający odbiorcy wymuszają na fabryce dostarczanie produktów niezawodnych, cechujących się najwyższą jakością. Maksymalnie efektywna musi być sfera produkcji, zarządzania magazynami i procesami jakości. Dlatego właśnie zaledwie kilka miesięcy od chwili otwarcia zakładu jego kierownictwo zdecydowało się na wdrożenie systemu ERP.

Wyboru dostawcy Victory Technology dokonało bardzo starannie, tym bardziej, że konkurencja była wyjątkowo ostra. Jak stwierdzili przedstawiciele kierownictwa spółki, oferta BPSC praktycznie w 100% spełniała oczekiwania stawiane systemowi. Kluczowe znaczenie miał fakt bogatego doświadczenia BPSC we wdrożeniach w branży produkcyjnej.

Impuls 5 poprzez zautomatyzowanie większości procesów związanych z zarządzaniem materiałami i dostawami obniży koszty produkcyjne. System umożliwi także automatyczne rozliczanie kosztów dzięki wykorzystaniu scenariuszy/rozdzielników dopasowanych do potrzeb przedsiębiorstwa. Wdrażany równocześnie Magazyn Wysokiego Składowania (MWS), również autorstwa BPSC pozwoli efektywnie gospodarować przestrzenią magazynową, usprawnić proces kompletacji wyrobów i ich wysyłki oraz określić możliwości produkcyjne, uwzględniając możliwości magazynowania materiałów. Opracowany zostanie m.in. algorytm i tzw. ścieżki przepływu asortymentu na magazynach i na produkcji.

Impuls 5 usprawni prowadzenie polityki gwarancyjnej i serwisowej, pozwoli na szybką i łatwą identyfikację pracowników, bądź dostawców komponentów odpowiedzialnych za ewentualne wady wyrobów gotowych. Wart podkreślenia jest fakt, że w Victory Technology, Impuls 5 będzie wdrażany w wersji wielojęzycznej, co kierownictwu spółki posługującemu się językiem angielskim, znacznie ułatwi szybką analizę dostarczonych informacji. Znacznie prostsze stanie się raportowanie do spółki matki, zlokalizowanej w Chinach – dzięki zdalnemu połączeniu centrala koncernu będzie na bieżąco miała dostęp do wszystkich materiałów analitycznych.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top