loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

7milowy wdraża system ERP w Galmar Marciniak

7milowy rozpoczął w styczniu br. kolejny projekt wdrożeniowy systemu wspomagającego zarządzanie SAP ERP. Nowym Klientem została firma Galmar Marciniak s.j. specjalizująca się w produkcji systemów uziemień, instalacji odgromowej i przepięciowej.


Konsultanci 7milowego mają za zadanie wdrożyć system, który ułatwi spółce Galmar długoterminowe planowanie sprzedaży i umożliwi większą kontrolę nad kosztami produkcji, co przy zmieniających się cenach surowców i kursów walut jest istotnym aspektem projektu wdrożeniowego w Galmarze. Firma będzie także rozszerzać wdrożenie systemu SAP o zagraniczne oddziały spółki w Chinach, Rosji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

- „Wybór 7milowego nie był przypadkiem. Poświęciliśmy dużo czasu i energii, aby wybrać godną zaufania firmę, która może pochwalić się sukcesami z roll-out`ów za granicą. Posiadając oddziały w Europie, Azji Wschodniej i na Bliskim Wschodzie musieliśmy kierować się kryterium międzynarodowego doświadczenia konsultantów” – komentuje wybór 7milowego Robert Marciniak, Dyrektor Zarządzający w Galmarze.

7milowy ma już na swoim koncie wdrożenia w firmach posiadających zagraniczne oddziały. System zaimplementowany został m. in. w firmie Decora i jest obecnie roll-outowany na jej zagraniczne oddziały w: Czechach, na Węgrzech, Litwie oraz w Rosji, Chorwacji i Rumunii.

- „Decyzję o wprowadzeniu systemu ERP wymogła na nas rzeczywistość biznesowa. Początkowe 100m2 powierzchni produkcyjnej urosło do 30 000m2 wraz z zakresem naszych usług. Poprzedni system wdrożono wiele lat temu. Dziś, wraz z intensywnym rozwojem firmy, zaistniała konieczność zakupu nowoczesnego oprogramowania, które będzie działać w środowisku międzynarodowym i rozwijać się razem z firmą” - dodaje Robert Marciniak, Dyrektor Zarządzający.

Wdrożenie systemu SAP ERP w Galmarze odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy obejmuje zakresem takie obszary funkcjonalne jak: finanse, środki trwałe, kontroling, magazyn i zakupy, sprzedaż i produkcję. Rozpoczęcie pracy, po zakończeniu pierwszego etapu, planowane jest na początek trzeciego kwartału 2008r. W kolejnym etapie 7milowy skupi się na rozszerzeniu systemu SAP ERP o funkcjonalność zarządzania kadrami, a także wdrożeniu podstawowych funkcjonalności systemu (finanse, kontroling, sprzedaż) w zagranicznych oddziałach spółki Galmar.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top