loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

7milowy wdraża system ERP w Galmar Marciniak

7milowy rozpoczął w styczniu br. kolejny projekt wdrożeniowy systemu wspomagającego zarządzanie SAP ERP. Nowym Klientem została firma Galmar Marciniak s.j. specjalizująca się w produkcji systemów uziemień, instalacji odgromowej i przepięciowej.


Konsultanci 7milowego mają za zadanie wdrożyć system, który ułatwi spółce Galmar długoterminowe planowanie sprzedaży i umożliwi większą kontrolę nad kosztami produkcji, co przy zmieniających się cenach surowców i kursów walut jest istotnym aspektem projektu wdrożeniowego w Galmarze. Firma będzie także rozszerzać wdrożenie systemu SAP o zagraniczne oddziały spółki w Chinach, Rosji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

- „Wybór 7milowego nie był przypadkiem. Poświęciliśmy dużo czasu i energii, aby wybrać godną zaufania firmę, która może pochwalić się sukcesami z roll-out`ów za granicą. Posiadając oddziały w Europie, Azji Wschodniej i na Bliskim Wschodzie musieliśmy kierować się kryterium międzynarodowego doświadczenia konsultantów” – komentuje wybór 7milowego Robert Marciniak, Dyrektor Zarządzający w Galmarze.

7milowy ma już na swoim koncie wdrożenia w firmach posiadających zagraniczne oddziały. System zaimplementowany został m. in. w firmie Decora i jest obecnie roll-outowany na jej zagraniczne oddziały w: Czechach, na Węgrzech, Litwie oraz w Rosji, Chorwacji i Rumunii.

- „Decyzję o wprowadzeniu systemu ERP wymogła na nas rzeczywistość biznesowa. Początkowe 100m2 powierzchni produkcyjnej urosło do 30 000m2 wraz z zakresem naszych usług. Poprzedni system wdrożono wiele lat temu. Dziś, wraz z intensywnym rozwojem firmy, zaistniała konieczność zakupu nowoczesnego oprogramowania, które będzie działać w środowisku międzynarodowym i rozwijać się razem z firmą” - dodaje Robert Marciniak, Dyrektor Zarządzający.

Wdrożenie systemu SAP ERP w Galmarze odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy obejmuje zakresem takie obszary funkcjonalne jak: finanse, środki trwałe, kontroling, magazyn i zakupy, sprzedaż i produkcję. Rozpoczęcie pracy, po zakończeniu pierwszego etapu, planowane jest na początek trzeciego kwartału 2008r. W kolejnym etapie 7milowy skupi się na rozszerzeniu systemu SAP ERP o funkcjonalność zarządzania kadrami, a także wdrożeniu podstawowych funkcjonalności systemu (finanse, kontroling, sprzedaż) w zagranicznych oddziałach spółki Galmar.

Źródło: www.7milowy.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top