loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SAP działa już w Koksowni Zdzieszowice

We wtorek 2 kwietnia w Koksowni Zdzieszowice został uruchomiony system SAP. Nakłady na pierwszą etapu wdrożeń wyniosły 4,4 mln zł. System mySAP ERP jest standardowym narzędziem informatycznym w grupie ArcelorMittal. Korzystają z niego już wszystkie główne spółki grupy w naszym regionie.


System wdrożono ponieważ, dzięki niemu możliwe jest ujednolicenie wszystkich procesów biznesowych i np. kontroli finansowej.

Uruchomiony system zawiaduje w Zdzieszowicach m.in. finansami i kontrolingiem; zakupami i gospodarka materiałową oraz sprzedażą i dystrybucją.Wdrażanie systemu rozpoczęło się na początku września ubiegłego roku. Od tego czasu przetestowano oprogramowanie i przeszkolono około 300 pracowników. Przetwarzanie danych odbywa się w centrali obliczeniowej AreclorMittal, zlokalizowanej w czeskiej Ostravie.To jednak nie koniec prac nad systemem. W drugim półroczu zostaną wdrożone procedury umożliwiające dokładny nadzór nad planowaniem produkcji, kontrolingiem produkcji oraz gospodarką remontową.

Źródło: www.wnp.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top