loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

SAP działa już w Koksowni Zdzieszowice

We wtorek 2 kwietnia w Koksowni Zdzieszowice został uruchomiony system SAP. Nakłady na pierwszą etapu wdrożeń wyniosły 4,4 mln zł. System mySAP ERP jest standardowym narzędziem informatycznym w grupie ArcelorMittal. Korzystają z niego już wszystkie główne spółki grupy w naszym regionie.


System wdrożono ponieważ, dzięki niemu możliwe jest ujednolicenie wszystkich procesów biznesowych i np. kontroli finansowej.

Uruchomiony system zawiaduje w Zdzieszowicach m.in. finansami i kontrolingiem; zakupami i gospodarka materiałową oraz sprzedażą i dystrybucją.Wdrażanie systemu rozpoczęło się na początku września ubiegłego roku. Od tego czasu przetestowano oprogramowanie i przeszkolono około 300 pracowników. Przetwarzanie danych odbywa się w centrali obliczeniowej AreclorMittal, zlokalizowanej w czeskiej Ostravie.To jednak nie koniec prac nad systemem. W drugim półroczu zostaną wdrożone procedury umożliwiające dokładny nadzór nad planowaniem produkcji, kontrolingiem produkcji oraz gospodarką remontową.

Źródło: www.wnp.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top