loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Pago z systemem ERP

Asseco Business Solutions zakończyło wdrożenie systemu ERP Softlab SQL w działającej w branży chłodniczej spółce PAGO, zajmującej się usługowym przechowywaniem towarów na mroźniach oraz logistyką produktów mrożonych. Zakończony projekt obejmuje obsługę najważniejszych obszarów działania firmy, uwzględniając specyficzne wymagania branżowe.


Wdrożony w PAGO system Softlab SQL kompleksowo wspiera zarządzanie przedsiębiorstwem. Zaimplementowane moduły wspomagają zarządzanie między innymi w takich obszarach jak: finanse i księgowość, kadry i płace, środki trwałe, logistyka i sprzedaż, obsługa obrotu ilościowo-wartościowego magazynu wysokiego składowania, zarządzanie chłodnią oraz rozliczenia usług dodatkowych wykonywanych na potrzeby klientów.

System ERP Softlab SQL obsługuje całość procesów biznesowych związanych ze składowaniem towarów własnych oraz powierzonych. Usprawnia pracę dzięki rozbudowanym mechanizmom wspomagania i wymiany informacji, takim jak automatyczny pomiar wagi i temperatury, zastosowanie metod automatycznej identyfikacji dla oznaczania opakowań, palet i miejsc składowania, ścisłe powiązanie palety z towarem, mechanizmy optymalizacji rozmieszczenia palet w magazynie, itd.

Podczas realizacji zamówienia wykorzystywany jest mechanizm wspomagania wyboru palet w zależności od daty produkcji lub ważności, nr katalogowego, nr weterynaryjnego, atestu, przez wskazanie dostawcy lub konkretnej partii towaru, wybranie lokalizacji palety w magazynie albo określenie jej rozmiarów. Ewidencjonowanie towaru w magazynie wykonywane jest z dokładnością do lokalizacji paletowej i regałowej, z zachowaniem pełnego śledzenia partii oraz z możliwością kontroli i podglądu realizacji zadań on-line

System Softlab SQL został dostosowany do naszych specyficznych potrzeb, w dużym stopniu ułatwiając pracę i umożliwiając nam jednocześnie znaczną redukcję zbędnych kosztów. Pozwolił na lepszą kontrolę i wyeliminowanie nieplanowego zalegania towaru w komorach chłodni. Ułatwił fakturowanie usług i rozliczanie opakowań zwrotnych oraz zapewnił pełne śledzenie partii towaru zgodnie z przepisami. Program także znacznie uprościł inwentaryzację, dzięki zastosowaniu terminali bezprzewodowych. Planujemy wdrożenie systemu Softlab SQL w kolejnych uruchamianych przez naszą firmę chłodniach oraz przy obsłudze logistycznej” – mówi Adam Gościniak, Prezes Zarządu PAGO Sp. z o.o.

System marki Softlab firmy Asseco BS to oparte o technologię Microsoft rozwiązanie informatyczne klasy ERP, które wspomaga zarządzanie całością działania przedsiębiorstwa. Aplikacja umożliwia proste tworzenie rozwiązań dedykowanych i branżowych. Przeznaczona jest dla średnich i dużych firm.

Wdrożenie w PAGO jest kolejnym udanym wdrożeniem systemu Softlab SQL z zastosowaniem rozwiązań mobilnych w magazynie wysokiego składowania.

Działająca w branży chłodniczej firma PAGO oferuje chłodnie składowe oraz kompleksową obsługę logistyczną. Chłodnia składowa PAGO zlokalizowana w Grodzisku Wielkopolskim to nowoczesny obiekt o powierzchni 25 000 miejsc paletowych, w którym zastosowano innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Źródło: www.assecobs.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top