loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SAP ERP w Zakładach Azotowych Puławy

SAP Polska poinformowała dziś, że do grona jej klientów dołączyły Zakłady Azotowe "Puławy" S.A., wybierając najnowszą wersję systemu SAP ERP. Kontrakt ten oznacza, że obecnie wszystkie zakłady azotowe w Polsce są klientami SAP.

Umowa zakłada dostarczenie przez Asseco Poland licencji na oprogramowanie SAP ERP w najnowszej wersji 6.0, a także usług wdrożeniowych. Podwykonawcą projektu implementacji będzie firma S&T.

Zakres wdrożenia w Zakładach Azotowych w Puławach jest wyjątkowo szeroki: obejmuje funkcjonalności zarządzania finansami i majątkiem, controlling, zarządzanie produkcją i jakością, remontami, inwestycjami, gospodarką materiałową i logistyką, sprzedaż i dystrybucję, obsługę kadrowo-płacową pracowników, a także aplikacje analityczne i hurtownię danych. Szczególnym elementem zakresu wdrożenia w Zakładach Azotowych "Puławy" są moduły związane z ochroną środowiska oraz zarządzanie emisjami.

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top