loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Patelec-Elpena stawia na system ERP proALPHA

Patelec-Elpena Sp. z o.o. zdecydowała się na zakup i wdrożenie systemu klasy ERP – proALPHA. Patelec-Elpena wchodzi w skład włoskiej Grupy PATELEC. Głównym obszarem działalności firmy jest produkcja przewodów gołych, strzałowych, instalacyjnych, przyłączeniowych oraz kabli i sznurów. Klientami firmy są odbiorcy z różnych stron świata.


O wyborze systemu zadecydowała pełna integracja wszystkich modułów - począwszy od logistyki, poprzez finanse, produkcję, zarządzanie dokumentacją, aż po narzędzie analityczne proALPHA Analyzer służące do analiz ad hoc oraz moduł APS umożliwiający pełne planowanie wielozasobowe.

Wdrożenie odbywa się w dwóch etapach. Obecnie dobiega końca etap szkoleń dla pracowników w zakresie obsługi systemu oraz cykl warsztatów modelujących przebieg aktualnych oraz przyszłych procesów biznesowych. Etap ten obejmuje takie obszary jak: finanse, środki trwałe, controlling, magazyn, zakupy, sprzedaż oraz produkcja.

W dalszej kolejności nastąpi uruchomienie modułu EDI służącego do elektronicznej wymiany danych z kontrahentami, a także rejestracja zdarzeń gospodarczych w obszarze produkcji z wykorzystaniem kodów kreskowych. Docelowo z systemu ERP proALPHA będzie korzystało 56 użytkowników. Start produktywny zaplanowano na koniec III kwartału 2008 r.

Źródło: www.proalpha.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top