loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Fortum zarządza logistyką

Fortum Heat Polska zakończyło wdrażanie systemu TETA Logistyka.net będącego częścią pakietu TETA Constellation - najnowszego rozwiązania klasy ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw.

Wdrożenie zakończyliśmy pełnym sukcesem – 100% zgodności z budżetem i harmonogramem. Było to możliwe dzięki ścisłej współpracy z naszymi partnerami z Fortum, a w szczególności z Jackiem Dudkowskim Dyrektorem ds. Ekonomiczno-Finansowych oraz Iwoną Kuleszczyk Business System Administrator – podkreśla Adrian Kornecki z TETA S.A.

Fortum Heat Polska zdecydowało się na zakup 4 modułów systemu TETA Logistyka.net: Gospodarka magazynowa.NET, Zakup.NET, Dekretacja.NET, Autoryzacje.NET. Wdrożenie obejmowało 4 spółki z grupy, które łącznie zatrudniają 930 pracowników. System został uruchomiony w czterech lokalizacjach. Dodatkowo TETA wykonała interfejs do dotychczas używanego w Fortum systemu finansowo-księgowego.

System udostępnia informacje o obrocie na 58 magazynach, aktualnym stanie 9202 węzłów ciepłowniczych, oraz stanach serwisowych u 38 podwykonawców. W systemie obsługiwany jest również pełen proces zakupu od zapotrzebowania poprzez zamówienie zakupu na dostawie do magazynu kończąc. Proces ten opisany jest funkcjonalnością autoryzacji transakcji, pozwalającą na autoryzowanie złożenia zapotrzebowania w zależności od jego wartości i uprawnień danego użytkownika – podkreśla Adrian Kornecki z TETA S.A.

Źródło: www.teta.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top