loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Farmapol wdraża system ERP iScala Pharma

Epicor Software Corporation, czołowy dostawca rozwiązań z zakresu oprogramowania biznesowego dla średnich przedsiębiorstw, wdroży pakiet ERP iScala Pharma w przedsiębiorstwie Farmapol specjalizującym się w wytwarzaniu i sprzedaży półproduktów farmaceutycznych, leków gotowych i suplementów diety. iScala Pharma to opracowany przez firmę Epicor zintegrowany system ERP, który jest dedykowany dla branży farmaceutycznej i chemicznej.


Oparty na aplikacji iScala, system został rozszerzony o funkcje zaspokajające rosnące zapotrzebowanie przemysłu farmaceutycznego i chemicznego m.in. związane z kontrolą jakości, kwarantannami, recepturami, śledzeniem partii produktów, oraz bezpieczeństwem wszystkich operacji. Rozwiązanie obejmie kluczowe dla przedsiębiorstwa obszary, czyli zarządzanie produkcją i produkcją zaawansowaną, kontrolę partii, kontrolę jakości, gospodarkę materiałową, finanse i środki trwałe oraz zarządzanie bezpieczeństwem i ładem korporacyjnym.

Zakład Chemiczno-Farmaceutyczny Farmapol z siedzibą w Poznaniu to przykład polskiego przedsiębiorstwa z ponad 60-letnią tradycją. Firma jest laureatem wielu nagród. Jej wyroby zostały wyróżnione znakiem towarowym Wielkopolska Jakość, a także wieloma innymi nagrodami m.in. „Złoty Lek", "Ziołowy Oskar", "Złoty Otis", "Nagroda Profesorów Farmacji". Przedsiębiorstwo współpracuje ściśle z poznańskimi placówkami, m.in. z Katedrą Farmakologii Klinicznej Akademii Medycznej, Instytutem Roślin i Przetworów Zielarskich, Wojewódzką stacją Sanitarno-Epidemiologiczną. Farmapol to kolejny klient firmy Epicor działający w branży farmaceutycznej. Wcześniej Epicor wdrożył rozwiązanie ERP m.in. w przedsiębiorstwach: Boehringer Ingelheim, Boiron, Martin Bauer (Herbapol), Merck, Pierre Fabre, Solvay Pharma.

Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top