loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IDACO wybiera system ERP WizCount

Dziś IDACO to firma i marka poważana w Polsce i na świecie, produkująca materiały cierne na potrzeby motoryzacji w fabryce w Polsce oraz w globalnej sieci kooperantów. Na początku stycznia podpisała umowę z IST Systemy Informatyczne Sp. z o.o. na wdrożenie zintegrowanego systemu ERP WizCount, który obejmie wszystkie działy funkcjonujące w przedsiębiorstwie.


Wyroby IDACO są sprzedawane w 23 krajach, na całym świecie. Oferta IDACO obejmuje m.in. okładziny hamulcowe, klocki hamulcowe, okładziny tarcz sprzęgieł, taśmowe okładziny hamulcowe, nity i urządzenia do nitowania okładzin.

Podstawową działalności IDACO jest produkcja i to na nią firma kładzie największy nacisk. O wyborze zintegrowanego systemu ERP WizCount zadecydowała przede wszystkim jego bogata funkcjonalność właśnie w obszarze produkcyjnym, która dodatkowo zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb IDACO, tak aby zapewnić firmie pełną optymalizację produkcji.

IST Systemy Informatyczne zaoferowała IDACO bogaty funkcjonalnie system ERP po atrakcyjnej cenie.

Źródło: www.wizcount.pl 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top