loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IDACO wybiera system ERP WizCount

Dziś IDACO to firma i marka poważana w Polsce i na świecie, produkująca materiały cierne na potrzeby motoryzacji w fabryce w Polsce oraz w globalnej sieci kooperantów. Na początku stycznia podpisała umowę z IST Systemy Informatyczne Sp. z o.o. na wdrożenie zintegrowanego systemu ERP WizCount, który obejmie wszystkie działy funkcjonujące w przedsiębiorstwie.


Wyroby IDACO są sprzedawane w 23 krajach, na całym świecie. Oferta IDACO obejmuje m.in. okładziny hamulcowe, klocki hamulcowe, okładziny tarcz sprzęgieł, taśmowe okładziny hamulcowe, nity i urządzenia do nitowania okładzin.

Podstawową działalności IDACO jest produkcja i to na nią firma kładzie największy nacisk. O wyborze zintegrowanego systemu ERP WizCount zadecydowała przede wszystkim jego bogata funkcjonalność właśnie w obszarze produkcyjnym, która dodatkowo zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb IDACO, tak aby zapewnić firmie pełną optymalizację produkcji.

IST Systemy Informatyczne zaoferowała IDACO bogaty funkcjonalnie system ERP po atrakcyjnej cenie.

Źródło: www.wizcount.pl 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top