loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

GKN z systemem ERP QAD

QAD wdraża system informatyczny wspomagający zarządzanie przedsiębiorstw przemysłowych klasy ERP w polskim zakładzie GKN Driveline, produkującym półosie i systemy napędowe dla firm motoryzacyjnych.

{MosModule module=ERP2_Dzial}
Wzrost zdolności produkcyjnych zakładu GKN w Polsce wymusił podjęcie decyzji o wymianie systemu informatycznego na w pełni zintegrowane rozwiązanie gwarantujące wsparcie wszystkich procesów biznesowych. Nowy system umożliwi także realizowanie sprawozdawczości finansowej zgodnej z polskimi wymaganiami, jak i na potrzeby korporacji konsolidującej wyniki całej grupy GKN.

Obecnie rozwiązania QAD funkcjonują w 21 fabrykach GKN Driveline na świecie rozlokowanych w Azji, Ameryce Północnej oraz Europie. Pod koniec 2008 roku zakończy się proces wdrażania systemu QAD w wybranych zakładach europejskich grupy GKN Driveline do której należy również zakład w Oleśnicy - mówi Dariusz Snopkowski, szef zespołu motoryzacyjnego QAD Inc. dedykowanego do pracy z firmą GKN Driveline.

Źródło: www.qad.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top