loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

SAP ERP w Agorze

Firma SAP Polska poinformowała dziś, że do grona jej klientów dołączyła Grupa Agora, jeden z najbardziej znaczących koncernów mediowych w Polsce i Europie Środkowej. Grupa medialna zdecydowała się na zakup oprogramowania SAP ERP, które swoim zakresem obejmie obszar finansów, gospodarkę materiałową, zarządzanie środkami trwałymi i pieniężnymi oraz zarządzanie inwestycjami.

{MosModule module=ERP2_Dzial}
Z punktu widzenia Klienta kluczowym celem projektu jest zaimplementowanie jednolitego i nowoczesnego systemu klasy ERP z możliwością zapewnienia elastycznego rozwoju system wraz z rozwojem przedsiębiorstwa.

Zastosowana w rozwiązaniu szyna integracyjna posłuży do połączenia systemu SAP z systemami zewnętrznymi, zapewniając płynny przepływ informacji oraz konsolidację danych pochodzących z różnych źródeł. Dostęp do nowego systemu dla wszystkich pracowników zapewni Portal Korporacyjny SAP. Kontrakt ten jest kontynuacją współpracy między SAP a Grupą Agora, rozpoczętej w roku 2007 zakupem przez Grupę rozwiązania SAP Human Capital Management.

System SAP HCM w Agora S.A. zostało wdrożone w ciągu 6 miesięcy, zastępując poprzednio funkcjonujące rozwiązanie. Głównym celem projektu była implementacja jednolitego i spójnego systemu obsługi użytkownika w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim do obsługi wszystkich osób zatrudnionych przez Grupę. Nowy system został zintegrowany z istniejącym już w Agorze środowiskiem informatycznym i zapewnia możliwość łatwego upgrade technicznego systemu SAP ERP do nowej wersji.

Źródło: www.sap.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top