loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
22 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Pakier ERP w Wieliczce wdrożony z sukcesem

 Zakończyło się wdrożenie kompleksowego systemu ERP Impuls 5 w Kopalni Soli „Wieliczka” SA oraz Kopalni Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Sp. z o.o. Oznacza to znaczące unowocześnienie zarządzania jedną z największych polskich atrakcji turystycznych.


Zastosowanie systemu klasy ERP ma ułatwić prowadzenie kompleksowej polityki biznesowej kopalni, szczególnie w kwestiach związanych z kontrolą i prawidłowym rozliczaniem realizowanych przez firmę projektów. System Impuls 5 wspiera również działalność kopalni w takich obszarach jak zarządzanie kadrami, finansami, środkami trwałymi, gospodarką materiałową czy dystrybucją. Z systemu korzysta w obu firmach blisko 60 użytkowników. W Kopalni Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna wdrożone zostało również specjalistyczne oprogramowanie do obsługi ruchu turystycznego i rezerwacji turystycznej, autorstwa partnera wdrożenia - firmy Ponet.

Oprogramowanie „Rezerwacje Zwiedzania”, „Sprzedaż Usług Turystycznych”, „Rejestracja i Obsługa Sprzedaży Detalicznej” zapewniło podniesienie standardu obsługi turystów, którzy w tym roku odwiedzili kopalnię w ilości ponad 500 tys. osób. Aplikacje te wspomagają właściwą organizację ruchu turystycznego obejmującą rezerwacje, sprzedaż biletów wstępu z usługami przewodnickimi, biletów na imprezy, sprzedaż pamiątek itp. Ich integracja z systemem Impuls 5 umożliwia użytkownikom oprogramowania wielopoziomowy dostęp do informacji oraz możliwość tworzenia wielowymiarowych analiz i statystyk.

Dzięki integracji dedykowanych aplikacji z systemem Impuls 5 oraz bezpiecznej bazie danych dysponujemy obecnie jednym z najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych w za kresie zarządzania ruchem turystycznym – mówi Teresa Derwisz, Główny Specjalista ds. Wdrożeń IT w Kopalni Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Sp. z o.o.

Zabytkowa Kopalnia Soli w Wieliczce to jedyny obiekt górniczy na świecie, czynny bez przerwy od średniowiecza do dziś. Jej oryginalne wyrobiska (chodniki, pochylnie, komory eksploatacyjne, jeziora, szyby, szybiki) o łącznej długości około 300 km usytuowano na 9 poziomach, sięgających do głębokości 327 m ilustrują wszystkie etapy rozwoju techniki górniczej w poszczególnych epokach historycznych. Obecnie podziemną trasę turystyczną wielickiej kopalni odwiedza ponad milion turystów rocznie. Kompleks od 30 lat znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO.

Źródło: www.bpsc.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top