loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Sonco-Alcore wdraża system ERP

Firma IT.integro zakończyła pierwszy etap wdrożenia dotyczący Zarządzania Finansami systemu ERP Microsoft Dynamics NAV w firmie Sonoco-Alcore w Sochaczewie. Obejmował on uruchomienie i dostosowanie międzynarodowej wersji systemu używanego przez cały koncern do polskich warunków prawno-podatkowych.


Obecnie trwają prace nad następnymi działami firmy, czyli Zakupami, Magazynem i Sprzedażą. Celem końcowym jest pełna integracja wszystkich działów firmy, aby zwiększyć wydajność pracy i maksymalnie wykorzystać inwestycję w system  ERP Microsoft Dynamics NAV.

Koncern Sonoco jest światowym liderem w wysokiej jakości produktów z branży opakowań. W Polsce produkcja skupia się na tulejach i szpulach papierowych dla przemysłu tekstylnego. Centrala firmy mieści się w Stanach Zjednoczonych. Łącznie koncern posiada 335 oddziałów na całym świecie i zatrudnia 18.600 pracowników. W roku 2007 sprzedaż koncernu osiągnęła poziom 4 miliardów dolarów.

O wyborze firmy IT.integro przesądził fakt, iż jest to lider we wdrożeniach Microsoft Dynamics NAV w Polsce oraz dodatkowo należy do światowego grona Microsoft Dynamics President’s Club, dzięki czemu gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług. Połączenie doświadczenia i wiedzy konsultantów IT.integro z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi typu Microsoft Dynamics, pozwala oszczędzić czas i pieniądze Klientów, a przede wszystkim zwiększyć skuteczność działania.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top