loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wdrozenie pakietu ERP w SIBET SA w drugim etapie

W Przedsiębiorstwie Produkcji Betonów Sibet S.A. w Kielcach zakończono, zgodnie z planem - pierwszy etap wdrożenia systemu ERP SyKOF. PPB Sibet S.A. to jeden z widoących producentów prefabrykatów dla budownictwa mostowego, kolejowego i mieszkaniowego.


Wraz z rozwojem zaplecza produkcyjnego postanowił zwiększć efektywność wykorzystania posiadanych zasobów poprzez wdrożenie zintegrowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem - ERP SyKOF. Do końca sierpnia wdrożono następujące moduły: Gospodarka Magazynowa, Sprzedaż, Księgowość, Finanse, Kadry i Płace, Zamówienia, Zapatrzenie, Środki Trwałe oraz Kontroling. Do uzyskania pełni funcjonalności systemu pozostało uruchomienie modułu Produkcja, które zaplanowane jest do końca listopada.  

Źródło: www.sykom.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top